عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

نتايج روز پاياني مسابقات دو و ميداني جام فجر اعلام شد

نتايج روز پاياني مسابقات دو و ميداني جام فجر اعلام شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:29 ب.ظ

در پايان مسابقات جام فجر؛
نتايج روز پاياني مسابقات دو و ميداني جام فجر اعلام شد

خبرگزاري فارس: نتايج روز دوم و پاياني مسابقات دو و ميداني بين‌المللي جام فجر در مشهد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، در پايان روز دوم مسابقات و در بخش زنان، در ماده 400 متر لوسيانه كارايان از ارمنستان قهرمان شد و سودابه سبحاني و سولماز عظيميان از تيم كاشي تيما(الف) به ترتيب به مقام‌هاي دوم و سوم دست يافتند.
در رشته پرش طول آنا تلشوا و هايكانوش بهلوزيان از تيم ارمنستان مقام‌هاي اول و دوم و يكتارينا چليكدوا از تيم تركمنستان مقام سوم را كسب كرد و در ماده 60 متر با مانع جميله سيفي از كاشي تيما (الف) به مقام اول دست پيدا كرد، الناز كمپاني دوم شد و مينا نوروزي از تيم فارس به مقام سوم دست پيدا كرد.
همچنين در ماده دو يك هزار و 500 متر مهسا كشاورزي از تيم استان فارس بر سكوي قهرماني ايستاد و پس از او فاطمه محمدي و فاطمه عزيزي هر دو از تيم كاشي تيما(الف) خراسان رضوي به ترتيب مقام‌هاي دوم و سوم را كسب كردند.
در مسابقات رشته پنجگانه نيز سپيده توكلي از تيم تهران به مقام اول رسيد و شيرين قرايي و ريحانه نجاتي هر دو از تيم كاشي تيما (ب)، به مقام دوم و سوم رسيدند.
در نهايت در ماده 4 در 400 متر امدادي، تيم ارمنستان به مقام نخست دست يافت، تيم استان فارس دوم شد و تيم كاشي تيما(الف) خراسان رضوي در جاي سوم قرار گرفت.
در رده آقايان نيز در ماده پرتاب وزنه مرتضي ناظمي از تيم نيروهاي مسلح قهرمان شد، محمد حسين اسكندري از تيم قم در جاي دوم قرار گرفت و ميثم كياني از تيم راه و ترابري گلستان سوم شد.
در ماده 60 متر با مانع مجتبي پوستچي از تيم نفت تهران به مقام قهرماني رسيد و پس از او احمدرضا خنقري از تيم فولاد خوزستان و محمدرضا حسن‌زاده از تيم ملي دانش‌آموزي به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم اين رقابت‌ها جاي گرفتند.
همچنين در ماده 400 متر ادوارد مانگاسار از تيم نفت تهران عنوان قهرماني را از آن خود كرد، رضا بوعذار از تيم فولاد خوزستان دوم شد و اسماعيل مصدق از تيم شهرداري طرقبه بر روي سكوي سوم جاي گرفت.
در ماده پرش سه گام نيز عليرضا حبيبي از تيم نفت تهران قهرمان شد و پس از او لوون آقاسيان از تيم ارمنستان و مصطفي خسروي از تيم گاز خراسان رضوي به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در ماده دو يك‌هزار و 500 متر نيز مسلم نيا‌دوست از تيم نفت تهران قهرمان شد، علي مقدادي‌پور از تيم همدان در جاي دوم قرار گرفت و قاسم فريسات از تيم فولاد خوزستان سوم شد و در ماده پرش ارتفاع محمدرضا وضيفه دوست از تيم ملي دانش آموزي قهرمان شد، مجتبي فتح‌آبادي از تيم سنگ آهن بافق يزد در جاي دوم قرار گرفت و اميرحسين‌زاده رهبر از تيم نفت تهران سوم شد.
در ماده 4 در 400 متر امدادي نيز تيم فولاد خوزستان به مقام قهرماني رسيد و پس از اين تيم تيم‌هاي نفت تهران و نيروهاي مسلح به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند و در نهايت در ماده هفتگانه عبدالجليل توماج از تيم نفت تهران به مقام قهرماني رسيد و پس از او به ترتيب سعيد كوليوند از تيم نفت تهران و جميل سعادت از تيم هتل ورزش قزوين به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در رده بندي تيمي اين مسابقات در رده آقايان تيم نفت تهران با كسب هشت طلا دو نقره و يك‌ برنز قهرمان شد و پس از آن تيم‌هاي فولاد خوزستان با دو طلا دو نقره و يك‌ برنز، شهرداري طرقبه با كسب يك طلا، دو نقره و سه برنز و تيم ملي دانش‌آموزي ايران با كسب يك طلا و يك برنز به ترتيب در رده‌هاي دوم تا چهارم جاي گرفتند.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها