عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است

582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:30 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي:
582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي گفت: 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است و 7 هزار و 361 نفر به صورت هفتگي در اين حلقه‌ها جلسات توجيهي برگزار مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، يعقوبعلي نظري شب گذشته در شوراي فرهنگ عمومي خراسان جنوبي اظهار داشت: مأموريت اصلي بسيج مقابله با تهديدات نرم دشمنان داخل و خارج از كشور است.
وي با انتقاد از تعدد برنامه‌هاي فرهنگي اجرا شده در سطح جامعه گفت: ما هم تعدد برنامه‌هاي فرهنگي داريم و هم تعدد مراكز فرهنگي در حالي كه آنچه امروز به صورت صريح مورد نياز برنامه‌هاي فرهنگي است هماهنگي دستگاه‌ها، رفع موازي‌كاري و تمركز انرژي‌ها است.

* شبكه حجاب و عفاف در بسيج اجرا مي‌شود
فرمانده سپاه انصالرضا خراسان جنوبي ادامه داد: در حال حاضر شبكه حجاب و عفاف در مجموعه بسيج جاري و ساري است.
نظري از انعقاد تفاهمنامه همكاري‌هاي فرهنگي بين بسيج و وزارت آموزش و پرورش براي ارائه برنامه‌هاي فرهنگي از طريق بسيج فرهنگيان، بسيج طلاب و بسيج دانش‌آموزي خبر داد و افزود: در اين طرح طلاب جوان براي تبليغ و پاسخ به شبهات به مدارس مي‌روند.
وي با اشاره به طرح ايجاد شبكه تبليغي فرهنگي استان كه يكي از مصوبات شوراي فرهنگ عمومي است، گفت: اين دقيقاً مانند طرحي است كه در بسيج در حال اجرا بوده و بهتر است كه طرحي كه در حال اجرا است رفع نقص شده تا موازي‌كاري پيش نيايد.

* 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است
فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي از فعاليت 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج خبر داد و اظهار داشت: 7 هزار و 361 نفر به صورت هفتگي در اين حلقه‌ها گرد هم مي‌آيند و جلسات توجيهي برگزار مي‌كنند.
نظري از گسترش اين طرح در مدارس استان در سال آينده خبر داد و افزود: بسيج زمينه و بستر مناسبي براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي دارد كه بايد از اين بستر استفاده بهينه كنيم.
وي ادامه داد: بهتر است در برنامه‌هاي فرهنگي از تعدد عنوان‌ها بپرهيزيم چرا كه سبب موازي‌كاري و تناقض مي‌شود و انرژي‌ها را كاهش مي‌هد و در اين بين جاي مركزيت برنامه‌هاي فرهنگي خالي است.
محمدابراهيم افشاري رئيس گروه هماهنگي و برنامه‌ريزي شوراي فرهنگ عمومي خراسان جنوبي نيز در اين جلسه ايجاد شبكه تبليغي فرهنگي در سطح استان با اولويت مدارس شبانه‌روزي را يكي از برنامه‌هاي فرهنگي مفيد دانست.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها