عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است

582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:30 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي:
582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي گفت: 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است و 7 هزار و 361 نفر به صورت هفتگي در اين حلقه‌ها جلسات توجيهي برگزار مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، يعقوبعلي نظري شب گذشته در شوراي فرهنگ عمومي خراسان جنوبي اظهار داشت: مأموريت اصلي بسيج مقابله با تهديدات نرم دشمنان داخل و خارج از كشور است.
وي با انتقاد از تعدد برنامه‌هاي فرهنگي اجرا شده در سطح جامعه گفت: ما هم تعدد برنامه‌هاي فرهنگي داريم و هم تعدد مراكز فرهنگي در حالي كه آنچه امروز به صورت صريح مورد نياز برنامه‌هاي فرهنگي است هماهنگي دستگاه‌ها، رفع موازي‌كاري و تمركز انرژي‌ها است.

* شبكه حجاب و عفاف در بسيج اجرا مي‌شود
فرمانده سپاه انصالرضا خراسان جنوبي ادامه داد: در حال حاضر شبكه حجاب و عفاف در مجموعه بسيج جاري و ساري است.
نظري از انعقاد تفاهمنامه همكاري‌هاي فرهنگي بين بسيج و وزارت آموزش و پرورش براي ارائه برنامه‌هاي فرهنگي از طريق بسيج فرهنگيان، بسيج طلاب و بسيج دانش‌آموزي خبر داد و افزود: در اين طرح طلاب جوان براي تبليغ و پاسخ به شبهات به مدارس مي‌روند.
وي با اشاره به طرح ايجاد شبكه تبليغي فرهنگي استان كه يكي از مصوبات شوراي فرهنگ عمومي است، گفت: اين دقيقاً مانند طرحي است كه در بسيج در حال اجرا بوده و بهتر است كه طرحي كه در حال اجرا است رفع نقص شده تا موازي‌كاري پيش نيايد.

* 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج فعال است
فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبي از فعاليت 582 حلقه صالحين در مجموعه بسيج خبر داد و اظهار داشت: 7 هزار و 361 نفر به صورت هفتگي در اين حلقه‌ها گرد هم مي‌آيند و جلسات توجيهي برگزار مي‌كنند.
نظري از گسترش اين طرح در مدارس استان در سال آينده خبر داد و افزود: بسيج زمينه و بستر مناسبي براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي دارد كه بايد از اين بستر استفاده بهينه كنيم.
وي ادامه داد: بهتر است در برنامه‌هاي فرهنگي از تعدد عنوان‌ها بپرهيزيم چرا كه سبب موازي‌كاري و تناقض مي‌شود و انرژي‌ها را كاهش مي‌هد و در اين بين جاي مركزيت برنامه‌هاي فرهنگي خالي است.
محمدابراهيم افشاري رئيس گروه هماهنگي و برنامه‌ريزي شوراي فرهنگ عمومي خراسان جنوبي نيز در اين جلسه ايجاد شبكه تبليغي فرهنگي در سطح استان با اولويت مدارس شبانه‌روزي را يكي از برنامه‌هاي فرهنگي مفيد دانست.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها