عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

1000 جلد كتاب رايگان در لنده توزيع شد

1000 جلد كتاب رايگان در لنده توزيع شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:33 ب.ظ

رئيس ارشاد لنده:
1000 جلد كتاب رايگان در لنده توزيع شد

خبرگزاري فارس: رئيس ارشاد لنده گفت: براي مقابله با تهاجم فرهنگي و روشنگري جوانان ‌هزار جلد كتاب و سي‌دي با موضوعات مختلف در سطح اين شهر توزيع شد.

اسماعيل زارعي ‌امروز در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در كهگيلويه‌ ضمن تقدير از حضور پرشور مردم لنده در راهپيمايي انزجار از سران فتنه اظهار داشت: مدعيان دروغين خط امام (ره) بار ديگر به بهانه حمايت از مردم مصر و تونس به كف خيابان‌ها آمده و با شعارهاي ضد انقلابي به خبال خام خود در نظر داشتند حضور پرشور مردم ايران و قيام انقلابي مردم مصر را كم‌رنگ جلوه دهند.
وي با بيان اين‌كه آگاهي و بصيرت رمز حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن و راهپيمايي محكوميت سران فتنه است، افزود: نمايندگي فرهنگ و ارشاد اسلامي لنده با همكاري ارشاد اسلامي شهرستان كهگيلويه و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كهگيلويه‌ بويراحمد، تعداد قابل توجهي سي‌دي و كتاب براي افزايش آگاهي و اطلاعات به صورت رايگان در اختيار جوانان و مسئولان لنده قرار داد.
رئيس ارشاد اسلامي لنده گفت: جلوگيري از تهاجم فرهنگي و افزايش بصيرت عمومي، مذهبي، اخلاقي، سياسي و اجتماعي، نياز ضروري جامعه بوده كه در اين زمينه‌ يك هزار جلد كتاب و سي‌دي در ميان اقشار مختلف به ويژه جوانان اين بخش توزيع شده است.
زارعي عنوان داشت: اين كتاب‌ها با موضوعات مختلف همچون ديدگاه‌هاي امام خميني (ره) رهبر انقلاب، شهيد مطهري و موضوعات سياسي روز است.
وي خاطرنشان كرد: آشوب 25 بهمن به سركردگي عوامل فتنه 88 (موسوي، كروبي و خاتمي) براي خدشه وارد كردن به حضور پرشور و شعور ملت قهرمان ايران در راهپيمايي 22 بهمن و انقلاب مردم مصر و ولايت فقيه بوده كه مردم در روز جمعه با حضور دوباره در راهپيمايي خودجوش، انزجار و نفرت خود را از اين جرثومه‌هاي فساد اعلام داشتند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها