عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جديدي زاده: بازهم با اتوبوس به مقصد مسابقه سفر مي‌كنيم

جديدي زاده: بازهم با اتوبوس به مقصد مسابقه سفر مي‌كنيم
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:34 ب.ظ

مشكل مالي تيم ما هنوز پابرجاست؛
جديدي زاده: بازهم با اتوبوس به مقصد مسابقه سفر مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتسال بانوان صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به مشكلات مالي باز هم با اتوبوس به محل برگزاري مسابقه خود سفر مي‌كنيم.

رز جديدي زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: برد خوب هفت بر دو مقابل تيم پاس همدان كمي روحيه از دست رفته را به بازيكنان تيم فوتسال بانوان صنعت نفت بازگرداند.
وي در همين خصوص اضافه كرد: خستگي راه باعث شد كه نتوانيم به خوبي عملكرد خود را به نمايش بگذاريم ولي كسب هر سه امتياز ديدار با پاس همدان ما را به روزهاي آينده اميدوار كرد.
مربي تيم فوتسال بانوان صنعت نفت آبادان افزود: تيم فوتسال پاس همدان به لحاظ تاكتيكي تفاوت چنداني با مجموعه ما نداشت ولي تيم صنعت نفت در حالي به مصاف حريف رفت كه دو بازيكن اصلي خود را به دليل مصدوميت در اختيار نداشت.
وي در ادامه از ديدار اين هفته تيم فوتسال بانوان صنعت نفت در چارچوب رقابت‌هاي ليگ برتر كشور گفت و خاطرنشان كرد: چهارشنبه همين هفته در شيراز به مصاف تيم اوج نصر فارس مي‌رويم.
جديدي زاده با اشاره به سخت بودن ديدار اين هفته تيم خود تصريح كرد: تيم اوج نصر فارس از مجموعه‌هاي خوب فوتسال ايران بوده كه فصل گذشته در دو ديدار رفت و برگشت صنعت نفت را شكست داده است.
وي اضافه كرد: به دنبال يك نتيجه مساوي در بازي چهارشنبه بوده و با توجه با اين موضوع كه تيم ما نسبت به فصل گذشته با تغييراتي مواجه بوده به كسب اين نتيجه در زمين حريف اميدوار هستيم.
مربي تيم فوتسال بانوان صنعت نفت آبادان با انتقاد از مشكلات مالي موجود در تيم فوتسال صنعت نفت افزود: هنوز هم با مشكل مالي مواجه هستيم و با توجه به اين شرايط به احتمال بسيار با اتوبوس براي برپايي ديدار مقابل اوج نصر فارس به شيراز سفر مي‌كنيم.
وي در همين خصوص يادآور شد: مدير عامل باشگاه قول مساعد داده كه تا پايان همين هفته مشكلات مالي تيم ما را برطرف كند كه در غير اين صورت من هيچ جوابي براي آرام كردن اعتراض‌هاي بازيكنان تيم فوتسال صنعت نفت آبادان ندارم.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها