عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درخشش نماينده قزوين در مسابقات تنيس روي ميز

درخشش نماينده قزوين در مسابقات تنيس روي ميز
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:34 ب.ظ

/اخبار كوتاه ورزشي از استان قزوين/
درخشش نماينده قزوين در مسابقات تنيس روي ميز

خبرگزاري فارس: درخشش نماينده قزوين در مسابقات تنيس روي ميز، كسب دو نشان برنز رهاورد دو‌و‌ميداني‌كاران قزوين و ... مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه ورزشي از استان قزوين است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، مسابقات تنيس روي ميز ليگ برتر جوانان، اميد و نونهالان و نوجوانان بانوان باشگاه‌هاي كشور كه طي روزهاي گذشته در خانه بين‌المللي تنيس روي ميز قزوين برگزار شد با درخشش نمايندگان قزوين به پايان رسيد.
در اين دوره از مسابقات كه براي اولين بار در كشور برگزار شد و با استقبال بي‌نظير باشگاه‌هاي حاضر در ليگ برتر آقايان همراه بود، تيم استان قزوين با نام مهرام در اين مسابقات حاضر شد كه در نهايت موفق به كسب عناوين ارزشمند براي استان شدند.
در رده سني نونهالان و نوجوانان، تيم مهرام قزوين بعد از تيم‌هاي مناطق نفت‌خيز جنوب و هيئت فارس به مدال برنز دست يافت، مهرامي‌ها در اين رده سني با تركيب محدثه سليماني، نفيسه رمضاني، ندا تفرشي و كيميا مايلي با مربيگري زهرا نعيمي‌پور موفق به كسب عنوان سومي شدند.
اما اوج درخشش نمايندگان قزوين در اين مسابقات در رده سني جوانان و اميد بود كه در اين رده سني بازيكنان قزويني كه اكثرا از ملي پوشان كشورمان در رده‌هاي سني مختلف هستند، با تعصب مثال‌زدني موفق شدند با اختلاف اندك بعد از تيم قدرتمند ذوب‌آهن اصفهان به مقام نايب قهرماني كشور دست يابند و تيم ب ذوب‌آهن سوم شد.
در تيم مهرام قزوين در رده سني جوانان و اميد زهرا نياقي‌ها، پريسا بقالپور، سولماز محمدپور، رضوان بهرامي، فاطمه خزايي و نيكا وحداني به مربيگري فرشته نجفي و سرپرستي زهرا نعيمي‌پور موفق به كسب اين عنوان ارزشمند شدند.

* كسب 2 نشان برنز رهاورد دو‌و‌ميداني كاران قزوين
در جريان برگزاري مسابقات بين‌المللي دووميداني داخل سالن كه در مشهد مقدس برگزار شد، تيم هتل ورزش قزوين نماينده استان در اين رقابت‌ها با كسب دو نشان برنز به كار خود پايان داد.
در اين مسابقات جميل سعادت در رشته هفتگانه موفق به كسب نشان برنز شد و در ماده 3 هزار متر نيز محمد صالح رستمي به عنوان سومي دست يافت، همچنين مهدي رحماني در پرش طول به عنوان پنجمي دست پيدا كرد.
اين مسابقات با حضور تيم‌هايي از كشورهاي روسيه، اكراين، ارمنستان و تركمنستان و همچنين تيم‌هايي از استا‌ن‌هاي كشور در مشهد مقدس برگزار شد.

* كسب 3 مدال توسط ووشوكاران قزويني
ووشو‌كاران جوان استان قزوين با دو نشان برنز محمد جوادي و تك برنز كيوان چگيني و مجموع سه نشان برنز به كار خود در مسابقات ووشو انتخابي تيم ملي در رده جوانان پايان دادند.
در اين مسابقات كه به ميزباني استان البرز در كرج برگزار شد در بخش ساندا، كيوان چگيني در وزن 75 كيلوگرم با غلبه بر حريفان خود از استان‌هاي لرستان، زنجان و سيستان و بلوچستان در جمع چهار ورزشكار برتر قرار گرفت و موفق به كسب مدال برنز شد.
محمد جوادي ديگر ووشوكار قزويني نيز در بخش تالو و فرم‌هاي تاچي و تاي‌چي‌جين پس از ورزشكاران استان تهران و خراسان رضوي موفق به كسب دو مدال برنز شد كه نفرات اول تا سوم اين رقابت‌ها به اردوي آمادگي تيم ملي براي انتخاب نفرات برتر براي اعزام به مسابقات ووشو آسيايي چين دعوت شدند.
بر اين اساس ووشوكاران انتخابي استان قزوين بايد در نيمه دوم ارديبهشت ماه سال آينده براي حضور در اردوي تيم ملي، خود را به مدير آكادمي ووشو كشور معرفي كنند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها