عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نكا ميزبان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه‌هاي آزاد منطقه 3 كشور شد

نكا ميزبان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه‌هاي آزاد منطقه 3 كشور شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:42 ب.ظ

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نكا:
نكا ميزبان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه‌هاي آزاد منطقه 3 كشور شد

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نكا از برگزاري مسابقات منطقه‌اي بخش شفاهي قرآن و عترت استادان، كاركنان و دانشجويان دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي منطقه 3 ( گيلان – مازندران ) خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان نكا، سيد مهدي احمدي شامگاه شنبه در حاشيه نشست هماهنگي برگزاري مسابقات قرآن و عترت دانشگاه‌هاي آزاد منطقه 3 كشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اين مسابقه قرآني در روزهاي شنبه و يكشنبه هفتم و هشتم اسفند ماه به ميزباني اين واحد دانشگاهي در هتل بادله برگزار مي‌شود.
وي افزود: برگزاري مراسم افتتاحيه مسابقات از ساعت 9 صبح روز شنبه هفتم اسفندماه در اردوگاه بادله با حضور مسئولان كشوري، استاني، شهرستاني و روساي دانشگاه‌ها است‌.
احمدي بيان داشت: اين دوره از مسابقات در بخش شفاهي قرآن، ترتيل، حفظ و اذان است كه با حضور اساتيد، دانشجويان و كاركنان منطقه 3 (‌گيلان و مازندران) برگزار مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: هدف از برگزاري اين دوره از مسابقات قرآن و عترت تمسك به قرآن و عترت و ايجاد بنيان‌هاي استوار ديني و تقويت بنيه علمي و معنوي استادان، دانشجويان و كاركنان در زمينه‌هاي علوم قرآني است.
احمدي ادامه داد: شكوفا كردن استعدادهاي نهفته دانشجويان در مسير معارف اسلامي از جمله مهم‌ترين اهداف اين دوره از مسابقات است كه با برنامه‌ريزي مناسب به اين مهم دست پيدا مي‌كنيم.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نكا، برگزاري مسابقات سراسري قرآن و عترت را از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي عنوان كرد و يادآور شد: با توجه به هجمه‌هاي مختلف دشمنان به اعتقادات و ارزش‌ها و باورهاي ديني، ما مسلمانان وظيفه داريم به عنوان يك مسلمان جوانان را در مسير معارف اسلامي قرار دهيم و دانشگاه آزاد اسلامي با برگزاري اين دوره از مسابقات نقش بسزايي در اين امر مهم برعهده دارد.
احمدي گفت: اين مسابقات كه با هدف تحقق فرمان مقام معظم رهبري و نيز آشنايي كاركنان، دانشجويان و اساتيد با آموزه‌هاي قرآني و علوم اسلامي و ايجاد فضاي معنوي و قرآني ميان آنان در دانشگاه آزاد اسلامي برگزار مي‌شود، تمام دانشجويان و اساتيد و كاركنان و نيروهاي رسمي، قراردادي، ساعتي و شركتي مي‌توانند در اين دوره از مسابقات و در هر رشته مورد نظر شركت كنند.
وي در پايان تصريح كرد: محمدحسين سعيديان، دكتراي علوم قرآن و محمود لطفي نيا از اساتيد برتر بين‌المللي قرآن داوري اين دوره از مسابقات را برعهده دارند.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها