عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قيام برخاسته از اصول اسلامي بدون ترديد پيروز است

قيام برخاسته از اصول اسلامي بدون ترديد پيروز است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:43 ب.ظ

مديركل امور سياسي استانداري چهارمحال و بختياري:
قيام برخاسته از اصول اسلامي بدون ترديد پيروز است

خبرگزاري فارس: مديركل امور سياسي استانداري چهارمحال و بختياري گفت: در هر قيامي كه دفاع از قرآن و اسلام در رأس قرار مي‌گيرد بلاشك آن قيام پيروز مي‌شود.

مجتبي نوروزي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهركرد قيام‌ مردم مصر را يك خيزش‌ ديني و اسلامي دانست و اظهار داشت: منطقه خاورميانه يكي از نقاط استراتژيك دنياست كه اكثريت جمعيت اين كشور مسلمان هستند.
وي افزود: وقوع اين قيام‌ها به دنبال اعتراض شديد مردم مصر عليه حاكميت ديكتاتوري اين كشور است كه بعد از مدت‌ها خفقان نه تنها به گوش دولت مصر بلكه به گوش جهانيان رسيد و به حكامان مستبد هشدار داد كه بي‌توجهي به افكار عمومي ملت خود نتيجه‌اي به‌جز رسوايي و نابودي به همراه نخواهد داشت.
نوروزي با اشاره به وقوع انقلاب اسلامي در ايران، گفت: 32 سال پيش مردم ايران نيز به دنبال اعتراض به سياست‌هاي خودكامگي حاكم نامشروع وقت دست به انقلابي گسترده زدند كه نتيجه آن استقلال و آزادگي براي كشور و ملت بود.
مديركل امور سياسي استانداري چهارمحال و بختياري ادامه داد: پيروزي ملت ايران در اين انقلاب شكوهمند به عنوان الگو و سرمشق براي ساير كشورهاي آزادي‌خواه جهان به‌ويژه كشورهاي اسلامي مورد توجه قرار گرفت كه انقلاب مردم مصر و كشورهاي ليبي و بحرين نيز از آن جمله است.
وي ادامه داد: البته اين الگوپذيري به اين تعداد كشور محدود نخواهد شد و به‌زودي شاهد طنين صداي آزاديخواهي ساير ملت‌هاي در بند استكبار در سراسر جهان به تبعيت از انقلاب ايران خواهيم بود.
نوروزي با بيان اينكه حرمت آمريكا و رژيم صهيونيستي در سراسر جهان شكسته شده است، گفت: وقوع انقلاب‌هاي آزاديخواهي در كشورهاي جهان سوم امضاي حكم مرگ آمريكا و همدستانش به‌ويژه رژيم اشغالگر قدس شريف است.
وي ادامه داد: بنابر منابع آگاه موج بيداري به كشورهاي تونس، مصر، نيجريه و ديگر كشورهاي جهان اسلامي نيز گسترش يافته است، چراكه ملت‌هاي جهان اسلام روز به روز هوشيارتر از گذشته با بصيرت و بينش اهداف شوم استكبار جهاني را عميقا ادراك و عليه آن فرياد تظلم‌خواهي سر داده‌اند.
نوروزي سردادن شعار الله‌اكبر توسط مردم مصر را نشان‌دهنده بيداري و تلاش آن‌ها براي ايجاد حكومتي اسلامي در اين كشور دانست و گفت: اين چيزي است كه اسرائيل غصب و آمريكا به‌شدت از آن هراسناك هستند.
وي اضافه كرد: بر اساس همين استراتژي آزاديخواهي ملت مسلمان است كه آنان از بيداري مسلمانان مي‌ترسند و هر زماني كه موفق شدند از غفلت مسلمانان سوءاستفاده كنند، توانستند بر ما غلبه كنند.
نوروزي خاطرنشان كرد: اين در حالي ا‌ست كه تحركات اخير مردم منطقه خاورميانه بواسطه الگوپذيري از انقلاب اسلامي ايران به خوبي نمايانگر افول نظام سلطه در جهان است، چراكه در هر قيامي كه دفاع از قرآن و اسلام در رأس قرار مي‌گيرد بلاشك آن قيام پيروز مي‌شود.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها