عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري يادواره شهداي زورخانه و پهلوان قزوين

برگزاري يادواره شهداي زورخانه و پهلوان قزوين
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:43 ب.ظ

/اخبار كوتاه فرهنگي از استان قزوين/
برگزاري يادواره شهداي زورخانه و پهلوان قزوين

خبرگزاري فارس: برگزاري يادواره شهداي زورخانه و پهلوان قزوين، برگزاري جشنواره قرآن و كودك و ... مهم‌ترين اخبار كوتاه فرهنگي از استان قزوين است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، با حضور معاون فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران، يادواره شهداي زورخانه‌اي و پهلوان استان قزوين و بزرگداشت حر انقلاب، شهيد طيب حاج رضايي در قزوين برگزار مي‌شود.
همچنين مومنين معاون فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران در سفر يك‌روزه خود به استان قزوين، در جلسه ستاد اجرايي آموزش و پرورش استان كه با حضور روساي آموزش و پرورش استان و شهرهاي تابعه برگزار خواهد شد، حضور خواهد يافت.
بازديد از كانون فرهنگي شاهد و مراكز ورزشي شاهد استان از ديگر برنامه‌هاي سفر معاون فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران به استان قزوين خواهد بود.

* برگزاري جشنواره قرآن و كودك در قزوين
جشنواره قرآن و كودك در اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين برگزار شد.
مديركل تبليغات اسلامي استان قزوين در اين جشنواره بيان داشت: قرآن، ميراث پيامبر گرامي اسلام است كه به تمام نيازهاي بشر در طول تاريخ پاسخگو بوده و تا ابد نيز پاسخگو خواهد بود، اين هنر ما‌ست كه چگونه از اين منبع عظيم وحياني استفاده كنيم.
حجت‌الاسلام علي‌اكبر حاجي عزيزخاني افزود: مهم‌ترين عامل پيشرفت و ترقي جامعه عقل‌گرايي است و اگر در جامعه عقل‌گرايي وجود نداشته باشد مصداق آيه كريمه قرآن مي‌شود كه خداوند در سوره مباركه حشر مي‌فرمايد: جمع هستند اما قلب‌ها از هم فاصله دارد و متفرقند.
جشنواره قرآن و كودك در رشته‌هاي نقاشي با مضامين قرآني، حفظ، قرائت و مفاهيم برگزار شد و بيش از 450 نفر در رشته‌هاي مذكور به رقابت با يكديگر پرداختند كه پس از پايان مسابقات به نفرات برتر جوايزي به رسم يادبود اهدا‌ شد.

* حضور مشاور امور بانوان معاونت امور استان‌هاي رسانه ملي در قزوين
مشاور امور بانوان معاونت امور استان‌هاي رسانه‌ ملي در جمع بانوان استان قزوين بيان داشت: عرفان‌هاي انحرافي يكي از خطرناكترين شيوه‌هاي جذب جوانان و بي‌هويت كردن آنهاست.
عشرت شايق استفاده نادرست از فيلم، موسيقي، هنر و فضاي مجازي را ابزاري دانست كه منحرفان از طريق آن درصدد ترويج انديشه‌هاي ضاله هستند.
وي افزود: عرفان راه رسيدن به خداست ولي عرفان‌هاي كاذب و انحرافي انسان را از خداوند دور مي‌كنند و آرامش‌بخشي آن نيز دروغين و توهمي است.
مشاور امور بانوان معاونت امور استان‌هاي رسانه‌ ملي با اشاره به گسترش عرفان‌هاي فرا روان‌شناختي بهترين راه جلوگيري گسترش اين عرفان‌هاي دروغين را افزايش آگاهي و بصيرت‌افزايي دانست.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها