عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

همايش تجليل از برترين‌هاي ورزش كرمانشاه برگزار مي‌شود

همايش تجليل از برترين‌هاي ورزش كرمانشاه برگزار مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:44 ب.ظ

امروز؛
همايش تجليل از برترين‌هاي ورزش كرمانشاه برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني استان كرمانشاه گفت: هفتمين همايش تجليل از برترين‌هاي ورزش استان كرمانشاه عصر امروز در تالار بزرگ انتظار كرمانشاه برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه به نقل از تربيت بدني كرمانشاه مهدي گرداني اظهار داشت: در همايش هفتم تجليل از برترين‌هاي ورزش استان كرمانشاه از130 قهرمان برتر استان كه در رقابت‌هاي جهاني، بين‌المللي، مسابقات آسيايي و پاراآسيايي گوانگجو چين و نيز مسابقات آسيايي سال جاري موفق به كسب افتخار براي كشورمان شده‌اند، تجليل به عمل مي‌آيد.
وي افزود: در اين مراسم از هفت قهرمان مسابقات آسيايي و پاراآسيايي گوانگجو كه در اين رقابت‌ها كسب افتخار كرده‌اند به صورت ويژه تجليل و در اين مراسم از 50 پيشكسوت عرصه ورزش استان كرمانشاه نيز تقدير مي‌شود.
گرداني ادامه داد: تجليل از داوران و مربيان بين‌المللي استان كرمانشاه نيز كه در سال جاري و در رقابت‌هاي بين‌المللي سوت زده و نيز 20 حامي ورزش استان از ديگر برنامه‌هاي همايش هفتم است.
مديركل تربيت‌بدني كرمانشاه عنوان كرد: اين اداره در پنج سال اخير همواره مراسم تجليل از برترين‌هاي ورزش استان را بسيار باشكوه برگزار كرده و بر نقش آن در ارتقاي روحيه ورزشكاران استان موثر مي‌داند.
هفتمين همايش تجليل از برترين‌هاي ورزش استان كرمانشاه عصر امروز در تالار بزرگ انتظار اين استان برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/ن30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها