عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كاهش 70 درصدي تردد دام غيرمجاز از منطقه مرزي سربيشه

كاهش 70 درصدي تردد دام غيرمجاز از منطقه مرزي سربيشه
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:45 ب.ظ

/اخبار كوتاه از خراسان جنوبي/
كاهش 70 درصدي تردد دام غيرمجاز از منطقه مرزي سربيشه

خبرگزاري فارس: كاهش 70 درصدي تردد دام غيرمجاز از منطقه مرزي سربيشه، برگزاري جلسه انجمن كتابخانه‌هاي عمومي در سرايان و ... مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه از خراسان جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، رئيس شبكه دامپزشكي سربيشه از كاهش 70 درصدي تردد دام غيرمجاز از مرزهاي شرقي نسبت به سال گذشته خبر داد.
سيدحميد محمدي افزود: در سال گذشته 2 هزار و 900 رأس دام غيرمجاز با همكاري نيروي انتظامي توقيف شد كه اين ميزان در سال‌جاري به 900 رأس دام غيرمجاز كاهش يافته است.
وي كاهش تردد دام در شهرستان را ناشي از تعامل مطلوب دستگاه‌هاي نيروي انتظامي، جهادكشاورزي، دادگستري و دامپزشكي در برخورد قاطع با متخلفان حمل‌ و نقل غيرمجاز دام دانست.

* برگزاري جلسه انجمن كتابخانه‌هاي عمومي در سرايان
جلسه انجمن كتابخانه‌ها عمومي سرايان به منظور بررسي وضعيت كتابخانه‌هاي عمومي تشكيل شد.
معاون سياسي اجتماعي فرماندار سرايان با اشاره به اهميت مطالعه در جامعه گفت: با توجه به رشد گسترده و پيشرفت علوم در حوزه‌هاي مختلف گسترش فرهنگ كتاب و كتابخواني در جامعه ضروري است.
محمد اسماعيلي به مشكلات فراروي كتابخانه‌هاي عمومي اشاره كرد و خواستار اقدامات اجرايي نهادهاي مسئول در رفع مشكلات مربوطه شد.
وي با اشاره به مشكلات كتابخانه‌هاي عمومي سرايان خواستار مساعدت مالي دستگاه‌هاي فرهنگي و شهرداري در حل اين مشكلات شد.

* معرفي هيئت مديره انجمن حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان بيرجند
اعضاي هيئت مديره انجمن حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان مركز خراسان جنوبي با برگزاري انتخابات از ميان كانديداهاي تأييد صلاحيت شده انتخاب و معرفي شدند.
در اين مراسم محمدحسين دلير با كسب 73 رأي به عنوان رئيس هيئت مديره انجمن انتخاب شد.
حميدرضا نيك‌كار با كسب 51 رأي و محمدعلي مهدوي‌كيا با كسب 40 رأي به ترتيب به عنوان نايب رئيس اول و دوم انتخاب شدند و محمدابراهيم كيهان با كسب 31 رأي و سعيدبرفي آبسردي با كسب 29 رأي به عنوان خزانه‌دار و منشي برگزيده شدند.
ابراهيم حسيني نيز با كسب 27 رأي و مهدي پاكرو با كسب 24 رأي به عنوان عضو علي‌البدل اول و دوم و مليحه احتشام با كسب 69 رأي و هادي دلير با كسب 33 رأي به عنوان بازرس اول و دوم انتخاب شدند.
اين افراد از بين 13 نفر كانديداي هيئت مديره و بازرسان انجمن حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان بيرجند برگزيده شده‌اند.

* آموزش و پرورش اساس جمهوري اسلامي است
مدير آموزش و پرورش سرايان در بازديد از آموزشگاه شهيد اسماعيلي در جمع معلمان اين آموزشگاه گفت: نهاد تعليم و تربيت يك موهبت الهي سپرده شده به ما است كه بايد خوب از آن حفاظت كنيم.
مهدي عظيمي افزود: جهان به سمت آشوبي پيش مي‌رود تا به يك نظمي برسد و آن از مدرسه فيضيه قم آغاز شده است و در حال حاضر مصر، تونس، سودان و بحرين را فرا گرفته است.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها