عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختصاص 900 ميليارد تومان اعتبار براي عمران 58 شهر آذربايجان شرقي

اختصاص 900 ميليارد تومان اعتبار براي عمران 58 شهر آذربايجان شرقي
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:46 ب.ظ

مدير امور شهري استاندار آذربايجان شرقي خبر داد:
اختصاص 900 ميليارد تومان اعتبار براي عمران 58 شهر آذربايجان شرقي

خبرگزاري فارس: مديركل دفتر امور شهري استانداري آذربايجان شرقي از اختصاص 900 ميليارد تومان اعتبار به عمران شهرهاي استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي استانداري آذربايجان شرقي، احد موحدنيا در جلسه شوراي اداري شهرستان چاراويماق گفت: اين ميزان اعتبار از در آمدهاي محلي، دولتي و استاني و سازمان‌هاي شهرداري‌هاست كه براي عمران 58 شهر استان تخصيص يافته است.
وي با اشاره به ارائه بسته‌هاي حمايتي دولت به شهرداري‌ها افزود: در اين زمينه براي شهرهاي بالاي 100 هزار نفر مبلغ 40 ميليون تومان براي تهيه بليط شهروندان تخصيص يافته است.
موحدنيا همچنين از تخصيص 9 ميليارد ريال اعتبار به شهرداري شهر قره‌آغاج خبر داد و افزود: اين مبلغ جهت عمران و مديريت بحران شهرداري در سال جاري هزينه شده است.
فرماندار شهرستان چاراويماق نيز در اين جلسه از خريد و تهيه لوازم و مايحتاج ضروري نوروزي براي مردم اين شهرستان خبر داد.
محمد عبدالهي گفت: 15 تن ميوه شب عيدي از قبيل سيب و پرتقال خريداري شده و در آينده نزديك در اختيار مردم اين شهرستان قرار خواهد گرفت و همچنين براي تهيه مايحتاج ضروري مردم در آستانه عيد نمايشگاه بهاره ايجاد خواهد شد كه در اين نمايشگاه مايحتاج با كيفيت بالا به مردم عرضه خواهد شد كه با اين امر در بسياري از هزينه‌ها كه با رفتن به ديگر شهرها انجام مي شد صرفه جويي خواهد شد.
فرماندار چاراويماق همچنين به تشكيل ستاد نوروزي و اسكان مسافران اشاره كرد و گفت: براي اسكان مسافران نوروزي و استقبال از آنها ادارات هلال احمر، شهرداري، آموزش و پرورش و شبكه بهداشت و درمان براي اسكان و ارائه خدمات به ميهمانان نوروزي آماده هستند.
وي از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن و 29 بهمن در محكوم كردن فتنه‌گران تقدير و تشكر كرد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها