عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هيئت شمشيربازي شهرستان سرعين آغاز به كار كرد

هيئت شمشيربازي شهرستان سرعين آغاز به كار كرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:47 ب.ظ

به همت اداره تربيت بدني سرعين؛
هيئت شمشيربازي شهرستان سرعين آغاز به كار كرد

خبرگزاري فارس: با حضور مسئولان هيئت شمشيربازي استان اردبيل و با همكاري اداره تربيت ‌بدني شهرستان سرعين هيئت شمشيربازي اين شهرستان آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، رئيس هيئت شمشيربازي استان اردبيل صبح امروز در آيين افتتاح فعاليت شمشيربازي شهرستان سرعين اظهار داشت: در راستاي برنامه‌هاي بلندمدت هيئت شمشيربازي استان در توسعه و گسترش شمشيربازي در سراسر استان در آينده‌اي نزديك تمام شهرستان‌هاي استان داراي هيئت مي‌شوند.
هادي صباغي خاطرنشان كرد: با تداوم اين حمايت‌ها و تلاش و كوشش هيئت شهرستان سرعين در استعداديابي از رده‌هاي سني مختلف زمينه رشد و تبلور بيشتر اين هيئت مهيا مي‌شود.
وي با تاكيد بر تداوم حمايت نرم‌افزاري و سخت‌افزاري از هيئت شهرستان سرعين، آمادگي خود را براي استقرار مربي در اين شهرستان بعد از استعداديابي‌هاي اوليه اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در ادامه اين مراسم مربيان اعزامي هيئت استان به صورت فشرده و به مدت پنج ساعت كلاس توجيهي مربيگري شمشيربازي را به صورت عملي و تئوري برگزار كردند و طي آن تجهيزات، مقررات، اصول و مباني اوليه رشته شمشيربازي براي شركت‌كنندگان توضيح و آموزش داده شد.
همچنين از سوي هيئت شمشيربازي استان معادل مبلغ 11 ميليون ريال انواع تجهيزات شمشيربازي شامل شمشير هر سه اسلحه، ماسك اپه و سابر، سيم بدن هر سه اسلحه، وست الكتريكي فلوره و سابر، ساك شمشيربازي، وست نرمال شمشيربازي و ‌به هيئت اين شهرستان اهدا‌ شد.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها