عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محصولات نساجي استان يزد نيازمند برندسازي است

محصولات نساجي استان يزد نيازمند برندسازي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:49 ب.ظ

تابش:
محصولات نساجي استان يزد نيازمند برندسازي است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي خواستار برند‌سازي براي محصولات نساجي استان يزد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، محمدرضا تابش صبح امروز در نشستي با مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي و مديران نساجي استان يزد اظهار داشت: صنعت نساجي استان يزد ظرفيت آن را دارد تا حرف اول را در سطح كشور بزند.
وي با اشاره به قدمت نساجي در استان يزد افزود: با وجود قدمتي كه صنعت نساجي در استان يزد دارد، همواره شاهد وجود مشكل و معضل در اين صنعت بوده‌ايم.
نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: عدم وجود ماشين‌آلات مدرن، ضعف دانش و سوء مديريت‌ها در اين صنعت سبب شده نتوانيم متناسب با اين حجم سرمايه‌گذاري و اشتغال ايجاد شده، توسعه اين صنعت را به صورت مطلوب پيش ببريم.
وي با تاكيد بر توجه كافي به سليقه مشتري در توليد محصولات مختلف نساجي و با توجه به كيفيت بسيار بالاي برخي پارچه‌هاي توليدي در واحدهاي نساجي استان نظير پارچه‌هاي پرده‌اي و رومبلي، خواستار برندسازي محصولات مهم نساجي استان شد.
تابش اظهار اميدواري كرد كه با اين اقدام ديگر شاهد آن نباشيم كه توليدات ما با عنوان اجناس تركيه به فروش برسد.
نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود همچنين پيشنهاد راه‌اندازي خوشه صنعت حلوا ارده‌سازي اردكان را مطرح كرد و از مسئولان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خواست تا طرح توجيهي لازم را تهيه كند.
تابش قول مساعد داد تا مراتب را از طريق وزارتخانه‌هاي مربوطه پيگيري كند.
رئيس شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد نيز در اين نشست با اشاره به شناسايي 400 خوشه صنعتي در سطح كشور، استان يزد را در رتبه دوم صنعت نساجي در كشور دانست.
مسعود عظيمي‌ همچنين به تشريح اقدامات صورت گرفته در تعيين استراتژي نساجي استان يزد در بخش‌هاي مختلف از جمله توسعه توان طراحي، بازاريابي، مباحث آموزشي و ... پرداخت.
در اين جلسه همچنين در مورد ايجاد دهكده نساجي استان يزد، احداث يك واحد توليد چادر مشكي در اردكان، راه‌اندازي مركز آموزش‌هاي پيشرفته نساجي، ايجاد خوشه سنگ و ... بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها