عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نگارخانه پارسه ميزبان آثار برگزيده دومين دوسالانه تذهيب‌هاي قرآني است

نگارخانه پارسه ميزبان آثار برگزيده دومين دوسالانه تذهيب‌هاي قرآني است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:49 ب.ظ

در مشهد؛
نگارخانه پارسه ميزبان آثار برگزيده دومين دوسالانه تذهيب‌هاي قرآني است

خبرگزاري فارس: نگارخانه پارسه مشهد ميزبان آثار فاخر تذهيب كاران دومين دوسالانه تذهيب‌هاي قرآني مشهد است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دومين دوسالانه تذهيب‌هاي قرآني، همزمان با برگزاري اين دوسالانه آثار هنرمندان تذهيب كار سراسر كشور در چهار نگارخانه سطح شهر مشهد از جمله نگارخانه پارسه در معرض ديد علاقه‌مندان قرارگرفت.
در نگارخانه پارسه آثار تذهيب فاطمه ملكيان، زهره لعل، زهرا حداديان، معصومه محمدنيا، نيلوفر گلابگير، زهرا افشار، مريم فضلي و سمانه سليماني به نمايش گذاشته شده است.
همچنين آثار ندا ابوالفتحي، هدي خادم، مريم نعمتي‌يامچلو، مهين‌دخت سالك‌مهدوي، فائزه بهبودي، زينب مسعودي، مريم استكي و مژگان مسي از ديگر آثار بخش تذهيب در اين نگارخانه به نمايش گذاشته شده است.
در بخش گل و مرغ نيز آثار حديثه ناصري، سعيده معلم‌زاده حقيقي، ناديا نافلي، لاله حائري، نرگس عزيزي ‌آق‌قلعه، زهرا ميراب‌نژاد، بهزاد بزرگي، پروين مبين‌علي و حميده خان‌محمدي در نگارخانه پارسه در معرض ديد علاقه‌مندان قرارگرفته است.
درگرايش‌هاي نوين هم آثاري از ريحانه راستين، رضا عابدي و سيما حسيني و در طراحي كاشي آثاري از حميدرضا آتش طينت، سيدعلي اكبر سيدي و كيانوش معتقدي در نگارخانه پارسه به نمايش گذاشته شده است.
اين نمايشگاه‌ها تا پنج اسفند در دو نوبت صبح و عصر از ساعت 9 تا 11 و 16 تا 19پذيراي علاقه‌مندان است.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها