عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدارس علوم ديني شيعه و سني بعد از انقلاب پيشرفت قابل توجهي داشت

مدارس علوم ديني شيعه و سني بعد از انقلاب پيشرفت قابل توجهي داشت
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:49 ب.ظ

رئيس مركز بزرگ اسلامي شمال كشور:
مدارس علوم ديني شيعه و سني بعد از انقلاب پيشرفت قابل توجهي داشت

خبرگزاري فارس: رئيس مركز بزرگ اسلامي شمال كشور گفت: مدارس علوم ديني كشور اعم از شيعه و سني بعد از پيروزي انقلاب اسلامي پيشرفت قابل توجهي داشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان به نقل از روابط عمومي مركز بزرگ اسلامي شمال كشور، حجت‌الاسلام والمسلمين ابوالفضل عامري، در جمع ناظرين مدارس علوم ديني و ائمه جمعه اهل سنت استان گلستان اظهار داشت: در آخرين بررسي صورت گرفته در كشور، استان گلستان در زمينه تعامل و وحدت بين شيعه و سني رتبه نخست را كسب كرده است.
وي تصريح كرد: سياست‌ها و ديدگاه‌هاي نماينده مقام معظم رهبري در استان گلستان عامل اصلي اين وفاق و وحدت عنوان شده است.
وي نظارت دقيق را عامل رشد و ترقي دانست و افزود: مدارس علوم ديني كشور اعم از شيعه و سني بعد از پيروزي انقلاب اسلامي پيشرفت قابل توجهي داشته است.
رئيس دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان‌هاي گلستان و گيلان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري، دقت، نظارت و امانت را شرط اصلي يك ناظر كارآمد عنوان كرد.
حجت‌لاسلام والمسلمين عامري، با بيان اينكه نظارت به منزله دخالت در امور نمي‌اشد، تصريح كرد: هدف اصلي از نظارت، رشد و تعالي يك مجموعه و تقويت نقاط قوت و كاهش نقاط ضعف است.
رئيس مركز بزرگ اسلامي شمال كشور با اشاره به اهميت مشورت در دين مبين اسلام، اضافه كرد: بايد با بهره‌گيري از نقطه نظرات و هم انديشي فكري در راستاي بهبود كيفيت خدمات در مدارس علوم ديني اهل سنت تلاش كنيم.
حجت‌لاسلام والمسلمين عامري ا اشاره به تعامل نزديك مديران و مدرسان مدارس علوم ديني اهل سنت استان‌اي گلستان و گيلان با دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت شمال كشور اظهار اميدواري كرد: تا در راستاي ارتقاي سطح كمي و كيفي مدارس علوم ديني اهل سنت گام‌هاي خوبي برداشته شود.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها