عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عمليات شن و نمك‌پاشي در محورهاي خراسان رضوي انجام شد

عمليات شن و نمك‌پاشي در محورهاي خراسان رضوي انجام شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:52 ب.ظ

براي جلوگيري از يخ‌زدگي جاده‌ها؛
عمليات شن و نمك‌پاشي در محورهاي خراسان رضوي انجام شد

خبرگزاري فارس: بنابر اعلام مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي، با توجه به بارش برف شديد، عمليات برفروبي و نمك‌پاشي در محورهاي استان توسط 80 اكيپ برفروبي اداره‌كل راه و ترابري در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي اداره‌كل راه و ترابري خراسان رضوي، مركز مديريت راه‌هاي استان اعلام كرد: با توجه به انجام عمليات برفروبي و شن و نمك‌پاشي در اين مسيرها، لازم است رانندگان عبوري به حركت ماشين‌هاي سنگين راهداري در طول مسير توجه كنند.
بنابر اين گزارش، عمليات برفروبي، شن و نمك‌پاشي براي جلوگيري از يخ‌زدگي مسير در كل راه‌هاي حوزه استحفاظي شهرستان‌هاي تربت‌جام، تربت‌حيدريه، چناران، درگز، سبزوار، سرولايت، فريمان، قوچان، كاشمر، كلات، نيشابور، جوين و بخش احمدآباد و همچنين گردنه‌هاي گوجگي در محور مشهد ـ كلات، بيد و برغمد و البلاغ سبزوار توسط عوامل راهداري انجام شده است.
در اين گزارش آمده است: در گردنه‌هاي مزداوند در محور سرخس ـ مشهد، كلات در محور گناباد ـ فردوس و همچنين در محورهاي منتهي به شهرستان‌هاي بردسكن، سرخس، گناباد و صالح آباد نيز عمليات نمك‌پاشي انجام شده است.
براساس اين گزارش؛ اكنون رانندگان عبوري از محور شادمهر مه ولات نيز شاهد بارش باران در طول مسير هستند.
در حال حاضر همه محورهاي خراسان رضوي باز است و تردد به صورت روان در آنها جريان دارد.
مركز اطلاعات راه‌هاي خراسان رضوي، از تمام رانندگاني كه قصد تردد در محورهاي مختلف را دارند، درخواست كرد: با توجه به نوسانات آب و هوايي در سطح استان، قبل از حركت از طريق شماره‌هاي ارتباطي تلفن گويا 141 و يا 3411000ـ0511 از آخرين وضعيت مسير تردد خود اطلاع يابند.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها