عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تجهيز 200 مدرسه آبادان و خرمشهر به كتابخانه تخصصي مهدويت

تجهيز 200 مدرسه آبادان و خرمشهر به كتابخانه تخصصي مهدويت
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:52 ب.ظ

مدير بنياد مهدي موعود(عج) آبادان و خرمشهر خبر داد:
تجهيز 200 مدرسه آبادان و خرمشهر به كتابخانه تخصصي مهدويت

خبرگزاري فارس: مدير بنياد مهدي موعود (عج) آبادان و خرمشهر از تجهيز 200 مدرسه آبادان و خرمشهر به كتابخانه‌هاي تخصصي مهدويت خبر داد.

مسعود دريس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: يكي از برنامه‌هاي بلند مدت بنياد مهدي موعود(عج) آبادان و خرمشهر اعتلاي فرهنگ كتابخواني مهدوي است.
وي افزود: از جمله اقداماتي كه در اين راستا توسط اين بنياد انجام شده است مي‌توان به برگزاري طرح‌هاي شبكه‌هاي مطالعات تخصصي در حوزه مهدويت در بين دانش آموزان اشاره كرد.
مدير بنياد مهدي موعود(عج) آبادان و خرمشهر در ادامه خاطرنشان كرد: از ديگر فعاليت‌هاي همسو در اين رابطه مي‌توان به تجهيز كتاب‌خانه‌هاي عمومي و مدارس آبادان و خرمشهر به كتاب‌هاي مهدوي اشاره كرد.
وي گفت: در اين برنامه قرار است، 200 مدرسه فعال در اين دو شهر، كه به كتابخانه مجهز هستند، با ارايه كتاب‌هاي مرتبط با مضوع انتظار، وظايف منتظران و منتظران نوجوان تجهيز شوند.
دريس تصريح كرد: در اين رابطه با هماهنگي كه با اداره آموزش و پرورش اين دو شهر انجام شده قرار است، مدارس آبادان و خرمشهر در هر صحبگاه پيش از آغاز كار رسمي مدرسه، برنامه‌هاي مهدوي را اجرا كنند.
وي گفت: تجهيز كتابخانه‌هاي مدارس آبادان و خرمشهر به كتاب‌هاي مهدوي، زمينه ساز برگزاري مسابقات مختلف كتابخواني انتظار در بين دانش آموزان خواهد بود.
مدير بنياد مهدي موعود(عج) آبادان و خرمشهر در ادامه اظهار داشت: قرار است در هر مدرسه بيش از 300 كتاب مهدوي با 50 درصد تخفيف به دانش آموزان ارايه شود.
وي در پايان خاطرنشان كرد: اين طرح در نهم ربيع در چندين مدرسه فعال شده است و در آينده نزديك اين طرح در تمام مدارس منطقه اجرايي مي‌شود.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها