عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فتنه‌گران آب به آسياب دشمن نريزند

فتنه‌گران آب به آسياب دشمن نريزند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:53 ب.ظ

معاون استاندار كرمان:
فتنه‌گران آب به آسياب دشمن نريزند

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان گفت: فتنه‌گران اگر غيرت ملي و ميهني، هويتي، ولايي و وجودي ندارند، لااقل آزاده باشند و آب به آسياب دشمن نريزند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان‌، جواد كمالي معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان در يادواره نخستين طلبه شهيد انقلاب اسلامي در استان كرمان اظهار داشت: خداوند شهيدان را نزد خود داراي روزي دانسته و درك اين موضوع براي انسان‌ها دشوار است.
وي بيان داشت: تمام مفسران جهان هم قادر به بيان معناي اجر عظيمي كه قرآن براي شهيد بيان كرده نيستند، هر اندازه در آيات قرآن پيش مي‌رويم، عظمت شهيد و شهادت بيشتر مي‌شود و ما با برگزاري اين يادواره‌ها تنها بخش كمي از رشادت‌هاي آن‌ها را بيان مي‌كنيم.
كمالي با اشاره به فضاي سخت حاكم بر آن زمان افزود: جانفشاني‌ها و سينه سپر كردن در برابر دشمن را تنها كساني كه در آن عرصه و يا زمان حضور داشته‌اند، درك مي‌كنند.
اين مسئول تصريح كرد: تمام ملت ايران مخزن باروتي در برابر استعمار و استبداد بود، اما جرقه شعله‌ور كردن آن توسط شهيداني مانند شهيد «حسن توكلي‌زاده» زده شد.
معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان خاطرنشان كرد: شهيد توكلي‌زاده‌ها جرقه انفجار نور جمهوري اسلامي ايران را ايجاد كردند و ملت در پرتو اين نور به قله‌هاي رفيع و با عظمت افتخار رسيد.
اين مسئول گفت: 32 سال قبل هيچ كس گمان نمي‌كرد كه با آن هيمنه استبداد، صهيونيست، 60 هزار مستشار امريكايي و انگليسي و فلاكت و بدبختي كه بر كشور حاكم بود، چنين پيروزي‌هايي حاصل شود.
وي ابراز داشت: استقلال و آزادي ما از خون اين شهيدان است، در سايه رشادت اين نوجوانان و جوانان است كه ايران اكنون به عرصه‌هاي مختلف نظامي، سياسي، اقتصادي، فرهنگي، علمي و اجتماعي دست يافته است.
كمالي «شيخ احمد توكلي‌زاده» پدر شهيد «حسن توكلي‌زاده» را يكي از چهره‌هاي برتر جامعه روحانيت معرفي كرد و بيان داشت: وي با تمام وجود در مسير ولايت و اطاعت از ارزش‌هاي آسماني و الهي بود و هرگز از صراط مستقيم دور نشد.
وي ادامه داد: «شيخ احمد توكلي‌زاده» مورد تهمت بسياري از افرادي قرار گرفت كه سران آن‌ها اين روزها در امريكا منكر قرآن كريم و امام زمان (عج) شده‌اند.
اين مسئول تصريح كرد: افرادي كه روزي اين تهمت‌ها و بي‌مروتي‌ها را در حق اين عالم گرانقدر انجام دادند، امروز در جبهه، حزب و دسته‌اي هستند كه دست در دست امريكا و صهيونيست دارند.
وي خاطرنشان كرد: «شيخ احمد توكلي‌زاده» آن زمان فرياد مي‌زد كه اين افراد منحرف هستند و امروز مي‌بينيم كه به حركاتي دست مي‌زنند كه افتخار و آبروي ملت جاودانه ايران را زير سئوال برده است.
معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان با اشاره به حركت 25 بهمن ‌ماه فتنه‌گران گفت: اگر غيرت ملي و ميهني، هويتي، ولايي و وجودي نداريد، لااقل آزاده باشيد و آب به آسياب دشمن نريزيد.
كمالي اذعان داشت: آن چه روزي آن روحاني عرصه ولايت مي‌گفت، امروز در عرصه‌هاي سياسي كشور تحقق يافته است.
به گزارش فارس، يادواره نخستين شهيد طلبه و نوجوان استان كرمان با اجراي نمايشنامه‌اي از زندگي «شهيد حسن توكلي‌زاده» شب گذشته به همت موسسه فرهنگي شهداي كربلا در تالار عماد شهر كرمان برگزار شد.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها