عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

وحدت از ضروريات جامعه اسلامي است

وحدت از ضروريات جامعه اسلامي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:53 ب.ظ

فرماندار تايباد:
وحدت از ضروريات جامعه اسلامي است

خبرگزاري فارس: فرماندار تايباد فرماندار تايباد با بيان اينكه وحدت يكي از تعاليم عاليه اسلام بعد از توحيد است، گفت: وحدت از ضروريات جامعه اسلامي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تايباد، محمدعارف عارفي صبح امروز در جمع خبرنگاران در‌ فرمانداري تايباد، با اشاره به قرار گرفتن در هفته وحدت اظهار داشت: شهرستان مرزي تايبادي از شهرستان‌هايي است كه برادران شيعه و سني با دوستي و محبت در كنار هم زندگي مي‌كنند.
فرماندار شهرستان مرزي تايباد با اشاره به خدعه‌هاي دشمن براي ايجاد تفرقه بين شيعه و سني در كشور افزود: امروز در شرايطي قرار داريم كه وحدت بين تمام مسلمانان چشم همه بدخواهان اسلام را كور كرده است.
عارفي اين مهم را از دستاوردهاي انقلاب عنوان كرد.
وي اظهار داشت: هر كس سنگ تفرقه در جامعه اسلامي بيندازد‌ به اسلام، قرآن و رسالت پيامبر خيانت كرده است.
عارفي با اشاره به هفته وحدت اظهار داشت: در هفته وحدت بايد به مشتركات مذاهب اسلامي توجه و از تفرقه‌ها پرهيز كرد.
وي با اشاره به مراسم‌‌‌هاي ويژه در هفته وحدت در اين شهرستان اظهار داشت: مراسم‌هاي اين ايام بايد بر محور قرآن، كعبه و رسالت پيامبر برگزار شود.
فرماندار تايباد با بيان اينكه وحدت يكي از تعاليم عاليه اسلام بعد از توحيد است، گفت: وحدت جامعه اسلامي از ضروريات جامعه اسلامي در حال حاضر است.
عارفي با بيان اينكه امروز اساسي‌ترين نياز جوامع اسلامي وحدت است، اظهار داشت: در جهان كنوني، وحدت بين شيعه و سني در ايران اسلامي، خواري در چشم دشمنان است كه با خدعه‌هاي گوناگون سعي در برهم زدن اين وحدت دارند و بايد در برابر اين نيرنگ‌ها هوشيار بود.
انتهاي پيام/م30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها