عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

تقابل تفكرات شاهين‌طبع و آقاكوچكي در جدال مهرام و راه‌وترابري

تقابل تفكرات شاهين‌طبع و آقاكوچكي در جدال مهرام و راه‌وترابري
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:54 ب.ظ

فردا در ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور صورت مي‌گيرد؛
تقابل تفكرات شاهين‌طبع و آقاكوچكي در جدال مهرام و راه‌وترابري

خبرگزاري فارس: تيم‌هاي مدعي كسب عنوان قهرماني ليگ برتر بسكتبال يعني مهرام و راه‌و‌ترابري در حساس‌ترين ديدار هفته به مصاف يكديگر مي‌روند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، دور برگشت از مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور عصر فردا با انجام شش مسابقه همزمان در شهرهاي مختلف كشورمان پيگيري مي‌شود و طي آن جدال مدعيان براي كسب عنوان قهرماني بين راه‌و‌ترابري قم با مهرام تهران و پتروشيمي بندر امام و ذوب‌آهن حرارت دوباره خواهد گرفت.
در اين بين مربيان مطرح بسكتبال ايران يعني مهران شاهين طبع و سيدعباس آقاكوچكي فردا در جدال تيم‌هاي باشگاهي خود انديشه‌هايشان را براي كسب برتري و تعقيب مدعيان ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور در جدال مهرام تهران و راه‌و‌ترابري قم به كار مي‌گيرند.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوي سازمان ليگ فدراسيون بسكتبال، ديدار تيم‌هاي بسكتبال راه‌و‌ترابري قم و مهرام تهران از هفته چهاردهم ليگ برتر از ساعت 16 عصر دوشنبه دوم اسفند ماه در سالن مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي‌شود.
حساس‌ترين ديدار اين هفته در حالي بين مهرام و راه و ترابري برگزار مي‌شود كه شاگردان سيدعباس آقاكوچكي در هشتمين بازي خارج از خانه خود برابر تيم مدعي قهرماني ليگ برتر قرار مي‌گيرند تا باخت هفته گذشته برابر قعرنشين ليگ يعني حفاري را جبران كنند.
راه‌‌ترابري قم و مهرام تهران در حالي در اين مسابقه حساس برابر يكديگر به ميدان مي‌روند كه تا پايان ديدارهاي هفته دوازدهم ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور، راه و ترابري قم با كسب 10 پيروزي و سه باخت آمار خوبي از خود به ثبت رسانده است و در مكان سوم جدول قرار دارد.
اين در حاليست كه تيم بسكتبال مهرام تهران نيز از وضعيت خوبي در جدول رده‌بندي ليگ برتر بسكتبال برخوردار است و در واقع شاگردان شاهين طبع با يك بازي كمتر نسبت به ديگر مدعيان وضعيت مناسبي براي صعود به صدر جدول رده‌بندي ليگ برتر دارند.
دو تيم در ديدار رفت خود در رقابت‌هاي اين فصل ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور در سالن شهيد محمود رضائيان شهر مقدس قم به مصاف يكديگر رفتند كه در آن مسابقه راه‌و‌ترابري قم نتوانست از فرصت ميزباني به خوبي بهره ببرد و مقابل مهمان خود با نتيجه 94 بر 84 مغلوب شد.
جدال راه‌و‌ترابري قم و مهرام تهران در هفته سيزدهم از مسابقات ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور قطعا فردا بازي‌ حساس و جذابي خواهد بود زيرا راه‌و‌ترابري بعد از باخت ناباورانه مقابل ملي و حفاري اهواز به دنبال احياي شانس مجدد صعود به صدر جدول رده‌بندي است و مهرام تهران براي جبران امتيازات از دست رفته در پي دو شكست ناباورانه مقابل پتروشيمي و ذوب‌آهن خواهد بود.
تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم پيش از اين در خارج از خانه مقابل تيم‌هاي كاسپين قزوين، هيئت بسكتبال شهركرد، شهرداري گرگان، بانك سامان تهران، دانشگاه آزاد اسلامي به برتري رسيده و مقابل تيم‌هاي پتروشيمي بندر امام و ملي و حفاري اهواز شكست خورده است.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها