عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختلاس 80 ميليوني كارمند بانك در پاكدشت

اختلاس 80 ميليوني كارمند بانك در پاكدشت
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:54 ب.ظ

فرمانده انتظامي پاكدشت خبر داد:
اختلاس 80 ميليوني كارمند بانك در پاكدشت

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي پاكدشت گفت: با تلاش مأموران نيروي انتظامي پاكدشت كارمند متخلف يكي از بانك‌هاي شهرستان كه 80 ميليون تومان اختلاس كرده بود، دستگير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از روابط‌ عمومي نيروي انتظامي شهرستان پاكدشت، ضياءالدين زنده‌‌شو اظهار داشت: با هوشياري ماموران پليس آگاهي شهرستان پاكدشت استان تهران كارمند متخلف يكي بانك‌هاي اين شهرستان كه با حساب‌سازي و سوء‌استفاده از سپرده‌هاي مشتريان مبلغ 80 ميليون تومان اختلاس كرده بود شناسايي و دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان پاكدشت گفت: در پي گزارش نماينده حقوقي يكي از بانك‌هاي شهرستان پاكدشت مبني بر اختلاس يكي از كارمندان، موضوع در دستور كار ماموران پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.
وي در ادامه افزود: ماموران در بررسي‌ها و تحقيات انجام شده دريافتند يكي از كارمندان اين بانك با حساب‌سازي و سوء‌استفاده از سپرده‌هاي مشتريان مبلغ 80 ميليون تومان را اختلاس كرده است.
زنده‌شو افزود: متهم با شناسايي مشترياني كه مبالغ كلان را به بانك مي‌آوردند به جاي افتتاح حساب رسمي، پول مشتريان را در حسابي جداگانه براي خود و دوستانش واريز و در فرصت‌هاي مناسب اقدام به برداشت از آن حساب‌ها مي‌كرد.
فرمانده انتظامي شهرستان پاكدشت خاطرنشان كرد: متهم پس از بازجويي و اعتراف به اختلاس با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها