عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آمارنامه حمل و نقل و ترافيك شيراز منتشر مي‌شود

آمارنامه حمل و نقل و ترافيك شيراز منتشر مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:54 ب.ظ

مدير سازمان حمل و نقل شهرداري شيراز:
آمارنامه حمل و نقل و ترافيك شيراز منتشر مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز از انتشار كتابچه حمل و نقل و ترافيك شهر شيراز در آينده نزديك خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، حميدرضا ناصري صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اينكه از سال 1383 تاكنون اطلاعات جامعي در مورد وضعيت حمل و نقل و ترافيك در قالب كتابچه‌اي آماري منتشر نشده است، اظهار داشت: كارشناسان سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز در يك سال گذشته اطلاعات آماري دقيقي را از وضعيت ترافيكي و حمل و نقلي شيراز استخراج و دسته‌بندي كرده‌اند كه در مرحله تأييد نهايي قرار دارد.
وي محتواي اين كتابچه را در سه بخش اطلاعات حمل و نقل و ترافيك، اصلاحات زيست محيطي و چيكده فعاليت‌هاي سازمان طي دو سال گذشته عنوان و تصريح كرد: اطلاعات كلي شهر شيراز، آمار جمعيتي، كاربري اراضي، سفرهاي درون شهري، ويژگي‌ شبكه‌هاي خياباني، آمار تقاطعات، پروژه‌هاي ترافيكي هدف 90، آمار طرح‌هاي هندسي، پل‌هاي هوايي، پاركينگ‌هاي عمومي، كارت پارك، پايانه‌هاي مسافربري، حمل و نقل همگاني و اطلاعات زيست محيطي از جمله سرفصل‌هايي بوده كه در اين آمارنامه به آنها پرداخته شده است.
مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز در ادامه اين كتابچه را منبع اطلاعاتي قوي در حوزه حمل و نقل و ترافيك دانست و ابراز داشت: اطلاعات مندرج در اين كتابچه مي‌تواند راهگشاي كارشناسان، محققان و دانشجوياني باشد كه اين نوع فعاليت‌ مطالعاتي و تحقيقاتي را انجام مي‌دهند.
ناصري همچنين خاطرنشان كرد: مطالب اين كتابچه پس از انتشار در خروجي وب‌سايت سازمان حمل و نقل و ترافيك به آدرس shiraztrafic.ir قرار مي‌گيرد و علاقمندان مي‌توانند با مراجعه به اين سايت مطالب مورد نياز خود را دانلود كنند.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها