عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است

بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:54 ب.ظ

نماينده مردم مشهد در مجلس:
بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي گفت: بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌ رسان بخش دولتي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي نخستين همايش فرصت‌هاي كسب و كار در تجارت الكتريكي، عفت شريعتي اظهار داشت: استان خراسان رضوي از ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار است و بر اين اساس همكاري‌هاي خوبي بين بخش خصوصي و اتاق بازرگاني صورت گرفته است.
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: پس از راه‌اندازي اصل 44 قانون اساسي كه بسيار تاثيرگذار و فراگير است، مراودات بسيار خوبي بين بخش سرمايه‌گذاري و خصوصي با بخش دولتي برقرار است.
وي افزود: خراسان رضوي استاني غني بوده و از نظر توليد انرژي برق از جايگاه خوبي برخوردار است.
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: با توجه به هدفمندي يارانه‌ها و سركشي بخش خصوصي در رابطه با راه‌اندازي بورس زودتر به نتيجه مي‌رسيم.
وي بيان كرد: دولت در حال كوچك كردن بدنه خود است و با ادغام وزارتخانه‌ها و فعال كردن بخش‌هاي خصوصي و كارآمد به نتايج ارزنده‌اي دست پيدا مي‌كنيم.
شريعتي گفت: همجواري استان خراسان رضوي با كشورهاي تركمنستان، افغانستان و پاكستان در بخش صادرات و واردات و بخش انرژي كمك مي‌كند و در اقتصاد كشور نيز اثرگذار است.
شريعتي با اشاره به اينكه هنوز شش ماه از هدفمندي يارانه‌ها مي‌گذرد و زمان بيشتري مي‌طلبد تا وضعيت انرژي در كشور را بسنجيم، افزود: راه‌اندازي بورس انرژي كمك مي‌كند به قانون هدفمندي يارانه‌ها و سبب ثبات در اين مسئله مي‌شود.
نخستين همايش آموزشي فرصت‌هاي كسب و كار در تجارت الكتريكي(برق) چهار و پنج اسفند ماه سال جاري توسط شركت مهندسي انتقال نيرو و مخابرات شرق (مهام شرق) و همچنين مشاركت هيئت تنظيم بازار برق كشور، شركت مديريت شبكه برق ايران، شركت بورس كالاي ايران، شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران و شركت سرمايه‌گذاري صنايع برق و آب صبا در هتل پرديسان مشهد برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها