عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است

بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:54 ب.ظ

نماينده مردم مشهد در مجلس:
بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌رسان بخش دولتي است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي گفت: بخش خصوصي فعال خراسان رضوي ياري‌ رسان بخش دولتي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي نخستين همايش فرصت‌هاي كسب و كار در تجارت الكتريكي، عفت شريعتي اظهار داشت: استان خراسان رضوي از ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار است و بر اين اساس همكاري‌هاي خوبي بين بخش خصوصي و اتاق بازرگاني صورت گرفته است.
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: پس از راه‌اندازي اصل 44 قانون اساسي كه بسيار تاثيرگذار و فراگير است، مراودات بسيار خوبي بين بخش سرمايه‌گذاري و خصوصي با بخش دولتي برقرار است.
وي افزود: خراسان رضوي استاني غني بوده و از نظر توليد انرژي برق از جايگاه خوبي برخوردار است.
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: با توجه به هدفمندي يارانه‌ها و سركشي بخش خصوصي در رابطه با راه‌اندازي بورس زودتر به نتيجه مي‌رسيم.
وي بيان كرد: دولت در حال كوچك كردن بدنه خود است و با ادغام وزارتخانه‌ها و فعال كردن بخش‌هاي خصوصي و كارآمد به نتايج ارزنده‌اي دست پيدا مي‌كنيم.
شريعتي گفت: همجواري استان خراسان رضوي با كشورهاي تركمنستان، افغانستان و پاكستان در بخش صادرات و واردات و بخش انرژي كمك مي‌كند و در اقتصاد كشور نيز اثرگذار است.
شريعتي با اشاره به اينكه هنوز شش ماه از هدفمندي يارانه‌ها مي‌گذرد و زمان بيشتري مي‌طلبد تا وضعيت انرژي در كشور را بسنجيم، افزود: راه‌اندازي بورس انرژي كمك مي‌كند به قانون هدفمندي يارانه‌ها و سبب ثبات در اين مسئله مي‌شود.
نخستين همايش آموزشي فرصت‌هاي كسب و كار در تجارت الكتريكي(برق) چهار و پنج اسفند ماه سال جاري توسط شركت مهندسي انتقال نيرو و مخابرات شرق (مهام شرق) و همچنين مشاركت هيئت تنظيم بازار برق كشور، شركت مديريت شبكه برق ايران، شركت بورس كالاي ايران، شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران و شركت سرمايه‌گذاري صنايع برق و آب صبا در هتل پرديسان مشهد برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها