عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گشايش نمايشگاه شهاب آسماني در زندان مركزي يزد

گشايش نمايشگاه شهاب آسماني در زندان مركزي يزد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:02 ب.ظ

صبح امروز انجام شد؛
گشايش نمايشگاه شهاب آسماني در زندان مركزي يزد

خبرگزاري فارس: نمايشگاه شهاب آسماني با حضور جمعي از مسئولان در زندان مركزي يزد گشايش يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، رئيس زندان مركزي يزد صبح امروز در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه با اشاره به موضوع قرآني نمايشگاه اظهار داشت: در جامعه امروز به هر ميزان كه در زمينه امور قرآني كار شود، باز هم نياز بيشتري احساس مي‌شود به ويژه در زمينه اصلاح و تربيت كه مي‌توان با بهره‌گيري و رجوع به قرآن در امر تربيت به طور صحيحي وارد شد.
فرهاد قاسمعلي‌زاده افزود: هرچه بيشتر بتوانيم مددجويان را با قرآن مأنوس كنيم، در امر اصلاح و تربيت موفق‌تر عمل كرده‌ايم.
وي عنوان كرد: قرائت قرآن، زشتي‌ها و پليدي‌ها را از انسان دور مي‌كند بر همين اساس بايد فعاليت‌هاي قرآني در زمينه‌هاي گوناگون به مددجويان معرفي شود زيرا تربيت هنرمند قرآني و تلفيق هنر با دين و قرآن، از جمله رسالت‌هاي ماست.
مسئول فرهنگي زندان مركزي يزد نيز در اين مراسم هدف از برگزاري اين نمايشگاه را مأنوس شدن مددجويان با فرهنگ قرآني دانست و گفت: اين نمايشگاه به صورت غرفه‌هايي شامل نشريات و كتيبه‌هاي قرآني، عكس عاشورايي، صنايع دستي مددجويان، طراحي و نقاشي‌هاي قرآني مددجويان برپا شده است.
شهمير صاحبي خاطرنشان كرد: همچنين براي نخستين بار، نمايش كارهاي برجسته كتابت قرآني بر روي سنگ در اين نمايشگاه به نمايش گذاشته شده است.
وي افزود: در كنار اين نمايشگاه مسابقاتي با مضمون قرآني نيز برگزار مي‌شود.
به گزارش فارس؛ نمايشگاه شهاب آسماني با موضوعات قرآني و با همكاري اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان يزد از امروز به مدت چهار روز در مجتمع امام علي (ع) زندان مركزي در معرض ديد مددجويان قرار مي‌گيرد.
اين نمايشگاه امروز با حضور مديركل زندان‌هاي استان، فرماندار شهرستان صدوق و معاون اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان يزد گشايش يافت.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها