عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه از لبريز شدن كاسه صبر مردم بترسند

سران فتنه از لبريز شدن كاسه صبر مردم بترسند
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:02 ب.ظ

بخشدار سامان:
سران فتنه از لبريز شدن كاسه صبر مردم بترسند

خبرگزاري فارس: بخشدار سامان گفت: سران فتنه از روزي بترسند كه كاسه صبر ملت لبريز شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، اصغر مظفري صبح امروز در جمع مسئولان اين بخش با تبريك هفته وحدت، وجود مقدس نبي مكرم اسلام (ص) را علت وجود خلقت و هستي دانست و اظهار داشت: امروز دخالت‌هاي دشمنان اسلام در سرنوشت مسلمانان به وضوح ديده مي‌شود.
وي افزود: اكنون در دنياي غرب به اين نتيجه رسيده‌اند كه اگر قرآن را كه محور اتحاد بين مسلمانان است را از آنان بگيرند، مي‌توانند بر آنان چيره شوند.
مظفري هدف از اتحاد مسلمانان را ايستادگي در برابر استكبار و توطئه‌هاي آنان دانست و گفت: بي‌ترديد يكي از مهم‌ترين عوامل شكست‌ناپذيري انقلاب اسلامي و خنثي كننده توطئه‌ها وجود رهبري هوشمندانه و بابصيرت ولي فقيه است كه با اتخاذ مواضع محكم در برابر استكبار و توطئه‌هاي آنان ثبات و اقتدار كشور را رقم زده است.
بخشدار سامان در ادامه با اشاره به اقدامات ننگين سران فتنه در روز بيست و پنجم بهمن گفت: سران فتنه با ايجاد شبهه درباره اصل ولايت فقيه نه تنها نتوانستند اندك آسيبي به جايگاه والاي ولايت و اقتدار نظام وارد سازند، بلكه برعكس خود بيش از گذشته در نزد ملت ايران منفور شدند.
وي ادامه داد: سران فتنه با هماهنگي دشمنان خارجي و دشمنان اسلام به بهانه حمايت از قيام مردم مصر سعي در ايجاد فتنه‌اي ديگر در كشور داشتند كه با وجود بصيرت و آگاهي ملت ايران نقشه‌هايشان بر باد رفت.
مظفري با تأكيد بر اينكه سران فتنه با طراحي فتنه اخير منفورتر از گذشته در نزد ملت شدند، گفت: به نظر مي‌رسد سران فتنه در گردابي فرو رفته‌اند كه دست و پا زدنشان نه تنها سبب نجاتشان نمي‌شود بلكه به غرق شدنشان نيز مي‌انجامد و محاكمه آنها به زودي انجام خواهد شد.
وي در ادامه بر ضرورت وحدت در جامعه تأكيد كرد و گفت: وحدت همان صراط مستقيم است و مخالفت با وحدت در حقيقت همان مخالفت با سخن خداوند در قرآن كريم است كه اين عمل بدترين نوع كفر محسوب مي‌شود.
مظفري با بيان اينكه وحدت يك شعار سياسي نيست، بلكه ريشه در قرآن و تعاليم اسلام دارد، تصريح كرد: در حال حاضر مهمترين اسلحه دشمن سلاح تفرقه افكني است و امت اسلام بايد تحت پرچم اسلام و كتاب قرآن توطئه‌هاي دشمنان را خنثي كنند.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها