عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

عبدالهي: شهيد كبيري به پيام رهبر خود لبيك گفت

عبدالهي: شهيد كبيري به پيام رهبر خود لبيك گفت
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:03 ب.ظ

ديدار شهردار منطقه 20 با خانواده شهيد غلام كبيري؛
عبدالهي: شهيد كبيري به پيام رهبر خود لبيك گفت

خبرگزاري فارس: شهردار منطقه 20 تهران گفت: شهيد غلام كبيري جوان 17 ساله‌اي بود كه به دنبال اغتشاشات سال گذشته كشور به پيام رهبر خود لبيك گفت.

مجتبي عبدالهي در حاشيه ديدار مسئولان شهرداري منطقه 20 با خانواده شهيد حسين غلام كبيري در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: به منظور تجليل و تقدير از فداكاري هاي شهيد غلام كبيري كه در فتنه‌هاي اخير به شهادت رسيد با خانواده وي ديدار داشتيم كه در اين بازديد رئيس امور ايثارگران شهرداري تهران، مسئولان پايگاه بسيج حجتيه و معاونان و مسئولان شهرداري منطقه نيز حضور داشتند.
شهردار منطقه 20 تهران گفت: شهيد غلام كبيري جوان 17 ساله‌اي بود كه در پي اغتشاشات سال گذشته كشور به پيام رهبر خود لبيك گفت و با حضور در صحنه از هويت و ارزش‌هاي اسلامي ايراني خود و هموطنانش دفاع كرد و در اين راه مقدس جان خود را از دست داد.
رئيس امور ايثارگران شهرداري تهران نيز طي گفت‌و‌گويي با خبرنگار فارس در حاشيه اين ديدار شهيد غلام كبيري را به عنوان شهيد بصيرت خواند و گفت: در طول دوران جنگ و دفاع مقدس جوانان و نوجوانان كشور در پي آرمان‌هاي مقدس كشور به جبهه‌هاي حق عليه باطل رفتند و جان خود را در اين راه فدا كردند و در زمان فعلي نيز ما در كشورمان جنگ فيزيكي نداريم اما با جنگ نرمي مواجهه هستيم كه جوانان كشور مانند دهه‌هاي اخير دست از جان و مال خود شستند و به ميدان رفتند و با رشادت‌هاي خود ثابت كردند كه جوان ايراني هميشه در راه رهبر و ارزش‌هاي انقلاب گام برمي‌دارد.
محمد احمدي خاطرنشان كرد: شهيد غلام كبيري نيز نمونه بارزي از شهداي بصيرت است كه با سن اندكش عظمت اين واژه را درك كرد و هرچند در اين ميدان نابرابر فتنه جان باخت اما نام و ياد و خاطرش براي هميشه در ذهن مردم ايران به‌ ويژه اهالي ري جاودانه شد.
در پايان اين مراسم لوح تقدير و يادبودي از سوي شهردار منطقه به اين خانواده شهيد غلام كبيري اهدا شد و تدارك سفري زيارتي به مشهد مقدس نيز براي اين خانواده تدارك ديده شده است.
شهيد حسين غلام كبيري جوان 18 ساله‌اي است كه در دفاع از كيان انقلاب اسلامي، بامداد 25 خرداد توسط اراذل و اوباشي كه معترض به نتيجه انتخابات بودند، مجروح شده و ساعت 15 روز 26 خرداد به كاروان شهدا پيوست.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها