عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند

ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:07 ب.ظ

نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا:
ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند

خبرگزاري فارس: مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا گفت: ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت و عزت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي سپاه عاشورا،حجت‌الاسلام ابوالفضل ولايي در دومين يادواره شهداي منطقه ولي‌امر تبريز با گراميداشت ياد و خاطره شهداي 29 بهمن اظهار داشت: شهيدان بدون هيچ چشم‌داشتي جان خود را در راه اسلام فدا كردند كه اكنون ذكر و ياد آنان به قدرت اسلامي حيات مي‌بخشد.
وي افزود: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا كمتر از شهادت نيست چرا كه خون شهدا تا ابد درس مقاومت، ايثار و فداكاري را به جهانيان داده است.
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا تصريح كرد: شناخت و معرفت خداوند شهيدان را به مرتبه سعادت و درجه شهادت رساند و امروز ملتي كه روحيه ايثار و شهادت در آن زنده بماند پيروز هستند و بايد با ادامه دادن راه آنان در مقابل تمام نعمت‌هايي كه شهدا براي ما به كشورمان ارمغان آورده‌اند، شكرگزار باشيم.
ولايي اضافه كرد: ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت و عزت مي‌كنند و لازمه چنين انقلابي جز شهادت و مهيا بودن براي شهادت نيست چرا كه شهيدان با ريختن خونشان در انقلاب اسلامي و در دوران دفاع مقدس نشان دادند كه اسلام مي‌تواند به يك ملت سرافرازي، سربلندي، عزت و اقتدار بخشد.
نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا با اشاره به سالروز قيام 29 بهمن گفت: حماسه پرشكوه و قيام 29 بهمن تبريز كه در واقع نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ايران است، حاصل خون شهيداني است به پا خواسته و مورد رگبار گلوله ماموران رژيم قرار گرفتند.
وي تصريح كرد: اكنون ما آذربايجاني‌ها ضمن گراميداشت ياد و خاطره كبوتران خونين بال شهداي 29 بهمن در اين روز براي از بين بردن دشمنان به پا خواسته‌ايم و ايستادگي در مقابل فتنه و توطئه‌هاي دشمنان را به جهانيان نشان داديم.
همزمان با برگزاري اين يادواره درمانگاه پزشكي، آزمايشگاهي، توانبخشي و رفاهي به مناسبت يادواره شهداي منطقه ولي‌امر با ارائه رايگان خدمات پرداخت.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها