عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند

ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:07 ب.ظ

نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا:
ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت مي‌كنند

خبرگزاري فارس: مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا گفت: ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت و عزت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي سپاه عاشورا،حجت‌الاسلام ابوالفضل ولايي در دومين يادواره شهداي منطقه ولي‌امر تبريز با گراميداشت ياد و خاطره شهداي 29 بهمن اظهار داشت: شهيدان بدون هيچ چشم‌داشتي جان خود را در راه اسلام فدا كردند كه اكنون ذكر و ياد آنان به قدرت اسلامي حيات مي‌بخشد.
وي افزود: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا كمتر از شهادت نيست چرا كه خون شهدا تا ابد درس مقاومت، ايثار و فداكاري را به جهانيان داده است.
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا تصريح كرد: شناخت و معرفت خداوند شهيدان را به مرتبه سعادت و درجه شهادت رساند و امروز ملتي كه روحيه ايثار و شهادت در آن زنده بماند پيروز هستند و بايد با ادامه دادن راه آنان در مقابل تمام نعمت‌هايي كه شهدا براي ما به كشورمان ارمغان آورده‌اند، شكرگزار باشيم.
ولايي اضافه كرد: ملت‌هاي مسلمان با انقلاب اسلامي احساس هويت و عزت مي‌كنند و لازمه چنين انقلابي جز شهادت و مهيا بودن براي شهادت نيست چرا كه شهيدان با ريختن خونشان در انقلاب اسلامي و در دوران دفاع مقدس نشان دادند كه اسلام مي‌تواند به يك ملت سرافرازي، سربلندي، عزت و اقتدار بخشد.
نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا با اشاره به سالروز قيام 29 بهمن گفت: حماسه پرشكوه و قيام 29 بهمن تبريز كه در واقع نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ايران است، حاصل خون شهيداني است به پا خواسته و مورد رگبار گلوله ماموران رژيم قرار گرفتند.
وي تصريح كرد: اكنون ما آذربايجاني‌ها ضمن گراميداشت ياد و خاطره كبوتران خونين بال شهداي 29 بهمن در اين روز براي از بين بردن دشمنان به پا خواسته‌ايم و ايستادگي در مقابل فتنه و توطئه‌هاي دشمنان را به جهانيان نشان داديم.
همزمان با برگزاري اين يادواره درمانگاه پزشكي، آزمايشگاهي، توانبخشي و رفاهي به مناسبت يادواره شهداي منطقه ولي‌امر با ارائه رايگان خدمات پرداخت.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها