عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهره‌برداري از بزرگ‌ترين پل خرپايي كشور در اليگودرز

بهره‌برداري از بزرگ‌ترين پل خرپايي كشور در اليگودرز
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:07 ب.ظ

با حضور معاون وزير راه و ترابري انجام شد؛
بهره‌برداري از بزرگ‌ترين پل خرپايي كشور در اليگودرز

خبرگزاري فارس: در مراسمي با حضور معاون وزير راه و ترابري و رئيس دفتر مناطق محروم رئيس جمهوري بهره‌برداري از بزرگ‌ترين پل خرپايي كشور در اليگودرز آغاز شد.


گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد به نقل از روابط عمومي اداره‌كل راه و ترابري لرستان، مسئول اداره راه و ترابري شهرستان اليگودرز در اين مراسم با بيان اين كه اين پل ارتباط ميان استان‌هاي لرستان و چهار‌محال و بختياري را با هم برقرار مي‌كند، گفت: پل چهار فهره به عنوان بزرگ‌ترين پل خرپايي كشور داراي 5,5 متر عرض، 81 متر طول و 210 تن وزن است كه براي احداث آن بر روي رودخانه بختياري در مجموع اعتباري بالغ بر 20 ميليارد ريال هزينه شده است.
داريوش حسيني افزود: با احداث اين پل علاوه بر رفع مشكلات تردد روستاييان چال فهره و بزنويد از توابع بخش بشارت اليگودرز، ارتباط زميني استان‌هاي لرستان و چهار محال بختياري نيز برقرار شده است.
وي اظهار داشت: اين پل علاوه بر استفاده عابرين پياده و احشام، قابليت عبور خودروها و محموله‌هايي با وزن 70 تن را نيز داراست.
بخش بشارت اليگودرز به مركزيت دهستان بزنويد با 11 هزار نفر جمعيت در 100 كيلومتري شهر اليگودرز قرار دارد.‌
مراسم بهره‌برداري از اين طرح عمراني و خدماتي با حضور مديركل دفتر مناطق محروم نهاد رياست جمهوري، استاندار لرستان و جمعي از مسئولان محلي برگزار شد.
انتهاي پيام/ل30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها