عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

وجود مه در گردنه گوجگي خراسان رضوي

وجود مه در گردنه گوجگي خراسان رضوي
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:07 ب.ظ

مركز راه‌هاي خراسان رضوي اعلام كرد:
وجود مه در گردنه گوجگي خراسان رضوي

خبرگزاري فارس: مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي با اشاره به وجود مه در گردنه گوجكي، از تردد عادي در اغلب مسيرهاي ارتباطي استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و ترابري خراسان رضوي، مركز مديريت راه‌هاي استان با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: هم‌اكنون رانندگاني كه در مسير گردنه گوجگي در محور مشهد ـ كلات تردد مي‌كنند، شاهد مه آلود بودن مسير تردد خود هستند و بايد با رعايت تمام قوانين رانندگي و توجه به علائم حركت كنند.
در اين اعلام وجود مه در محور مشهد ـ چناران، ديگر محورهاي حوزه استحفاظي شهرستان چناران و همچنين وزش باد در محورهاي منتهي به بخش احمدآباد گزارش شده است.
براساس اين گزارش وضعيت ساير محورهاي استان عادي است و تردد خودروها در آنها به صورت روان جريان دارد.
در اين اطلاعيه با اشاره به تعطيلي روز دوشنبه و افزايش سفرها به سمت مشهد مقدس، از تمام هموطناني كه قصد تردد در محورهاي استان را دارند، درخواست شده ضمن رعايت قوانين رانندگي و سرعت مطمئنه، به علائم نصب شده در جاده‌ها و هشدارهاي عوامل راهداري و پليس راه توجه ويژه‌اي داشته باشند.
همچنين مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي، در پايان از تمام رانندگانى كه قصد عبور از محورهاي مختلف را دارند، درخواست كرد: قبل از حركت از طريق شماره ارتباطي 141 و يا تلفن 3411000-0511 از آخرين وضعيت مسير تردد خود اطلاع يابند.
انتهاي پيام/م30 /ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها