عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آغاز فروش بليت‌هاي نوروزي در خراسان جنوبي

آغاز فروش بليت‌هاي نوروزي در خراسان جنوبي
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:08 ب.ظ

معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان جنوبي خبر داد:
آغاز فروش بليت‌هاي نوروزي در خراسان جنوبي

خبرگزاري فارس: معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان جنوبي گفت: فروش بليت‌‌هاي نوروزي از امروز يكم اسفند ماه در خراسان جنوبي آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، محمدمهدي حسيني صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان خراسان جنوبي با 29 شركت، شعبه و مؤسسه حمل و نقل مسافر و 963 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومي مسافربري اعم از اتوبوس، ميني‌بوس و سواري كرايه فعاليت ويژه نوروزي خود را با پيش فروش بليت سفرهاي نوروزي آغاز مي‌كند.
وي افزود: اين اداره كل فعاليت ويژه خود را با تمام امكانات و رويكردي جديد طبق يك برنامه منظم از 25 بهمن‌ماه آغاز كرده و تدابير لازم نيز اتخاذ شده است.

* پيش فروش بليت‌هاي نوروزي به مدت 24 روز در استان
معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان جنوبي آغاز پيش فروش بليت‌هاي نوروزي را اول اسفندماه به مدت 24 روز دانست و ادامه داد: اجراي اين طرح از اول تا هفتم اسفند به صورت اينترنتي و از هشتم تا 24 اسفندماه به صورت حضوري در محل دفاترمركزي شركت‌هاي حمل و نقل مسافر مستقر در پايانه‌هاي عمومي مسافربري و نيز دفاتر فروش بليت شركت‌هاي مذكور در سطح شهرهاي استان انجام مي‌شود.
حسيني گفت: براي ترويج فرهنگ تهيه غيرحضوري بليت و خريد سريع، راحت و آسان متقاضيان مي‌توانند از امكان فراهم شده تهيه اينترنتي بليت بيشتر استفاده كرده و در صورتي كه مقدور نبود پس از زمان اعلام شده به صورت حضوري به شركت‌هاي مسافربري مراجعه كنند.
وي افزود: تهيه بليت اينترني زمينه افزايش رفاه مردم، كاهش سفرهاي شهري و افزايش استفاده از فناوري نوين را نيز فراهم مي‌كند كه از ايجاد ترافيك و تجمع در دفاتر پيش‌فروش بليت‌هاي مسافرتي جلوگيري مي كند.

* سفرهاي برنامه‌ريزي شده موجب كاهش دغدغه مسافران در ايام تعطيلات است
معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان جنوبي اذعان داشت: سفرهاي برنامه‌ريزي شده از جمله اقدامات مناسب براي كاهش دغدغه و استرس مسافران در ايام تعطيلات است كه اين اقدام سبب مي‌شود تا مسافران در برگشت هم با مشكل تهيه بليت در شهر مقصد مواجه نشوند.
حسيني افزود: بازرسان اين اداره كل با استقرار در پايانه‌هاي مسافربري استان بر نحوه عملكرد و ارائه خدمات مطلوب شركت‌هاي حمل و نقل نظارت مي‌كنند.
وي تعداد دفاتر فروش بليت در سطح شهرستان‌هاي استان را 15 دفتر دانست و اظهار داشت: اين دفاتر زيرنظر شركت‌هاي حمل و نقل مسافربري فعاليت مي‌كنند.

* سفرهاي دربستي بدون هماهنگي ممنوع است
معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان جنوبي افزود: در كنار فعاليت‌هاي فوق دفاتر ستاد نوروزي اين اداره كل با جديت تمام بر فعاليت‌هاي بخش نظارت مي‌كنند تا امكان پاسخگويي به مردم و ارائه خدمات بهينه به مسافران ارتقا يابد.
حسيني بيان داشت: سفرهاي دربستي از 25 اسفند تا يك‌ فروردين و 13 تا 15 فروردين ممنوع است و در اين ايام سفرهاي دربستي با هماهنگي ستاد مسافربري استان انجام مي‌شود.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها