عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فتنه‌ها در سيستان و بلوچستان جايگاهي ندارد

فتنه‌ها در سيستان و بلوچستان جايگاهي ندارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:09 ب.ظ

استاندار سيستان‌وبلوچستان:
فتنه‌ها در سيستان و بلوچستان جايگاهي ندارد

خبرگزاري فارس: استاندار سيستان و بلوچستان گفت: فتنه‌ها در سرزمين ولايي و بابصيرت خطه جنوب شرقي ايران، جايگاهي ندارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي استانداري سيستان و بلوچستان، علي‌محمد آزاد گردهمايي علمي درباره وحدت اظهار داشت: بارها و بارها دشمنان انقلاب اسلامي تلاش كردند كه بين مردم و مسئولان تفرقه ايجاد كرده كه به اهرمي دفاعي، به نام بصيرت برخورد كردند.
وي افزود: سيستان و بلوچستان استان تركيبي مذهبي و قومي است و مردم با دشمن شناسي، سال‌هاي سال در كنار هم مسالمت آميز زندگي كرده‌اند.
مقام عالي دولت در سيستان و بلوچستان ادامه داد: دشمن نيز از اين فرصت استفاده كرده و با توطئه‌هاي گوناگون در صدد است تا بين مردم تفرقه ايجاد كند.
آزاد بيان كرد: اما دشمن غافل از اين است كه مردم با دشمن‌شناسي قوي به هيچ عنوان در دام آنان گرفتار نخواهند شد و زندگي مسالمت آميز خود را تحت شعاع تفكرات پوچ آنان قرار نخواهند داد.
وي تصريح كرد: سردادن شعار مرگ بر اسرائيل، مرگ بر آمريكا در پس هر حادثه تروريستي به خوبي گواه بر دشمن شناسي مردم است.
استاندار سيستان و بلوچستان گفت: از سويي ديديم كه با فتنه‌هاي فتنه‌گران به ويژه فتنه اخير، هيچ اتفاق و حركتي به سبب موج بيداري و بصيرت در مردم نداشتيم.
وي با اشاره به اقدام ارزنده امام خميني (ره) در نامگذاري اين ايام به نام هفته وحدت يادآور شد: وحدت در جهان اسلام كه با پيروزي انقلاب اسلامي ايران در بيش از سه دهه قبل به عنوان اصلي‌ترين نياز مسلمانان براي حفظ و تقويت اسلام مطرح شد، با رهبري معمار كبير انقلاب، حضرت امام خميني(ره) و سپس رهبر معظم انقلاب حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، اكنون به سنگ بناي مقاومت، بيداري و حركت توده‌هاي مسلمان جهان تبديل شده است.
استاندار سيستان و بلوچستان عنوان داشت: آنچه كه امروز دنيا در جهان عرب شاهد آن است، چيزي جز به بار نشستن ثمرات مجاهدت‌هاي انقلابيون مسلمان در ايران و ديگر كشورهاي اسلامي نيست كه با وجود تلاش‌هاي بسيار بيگانگان براي تفرقه و جدايي در بين مسلمانان هرگز به وحدت و اتحاد بين مسلمين پشت نكرده‌اند.
آزاد افزود: اين روزها خيزشي اساسي تمام جهان اسلام را در بر گرفته و سبب فراري دادن طاغوت‌هاي تونس و مصر شده است و آرمان‌هاي بلند انقلاب و امام خميني(ره) كه در وصيتنامه سياسي، انقلابي و الهي خود آرزو كرده بود، در حال محقق شدن است.
وي اظهار اميدواري كرد در آينده نزديك نظاره‌گر اين باشيم كه جهان اسلام از شرق آسيا، شمال غرب آفريقا و هر جايي كه نداي لااله‌الاالله شنيده مي‌شود، در وحدتي آرماني به انسجام و يكپارچگي دست يافته است و احكام نوراني اسلامي در اين مناطق حاكم شود.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها