عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برپايي 300 نمايشگاه قرآني در سراسر كشور

برپايي 300 نمايشگاه قرآني در سراسر كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:11 ب.ظ

رئيس دبيرخانه دائمي جشنواره‌ منظومه آيات خبر داد:
برپايي 300 نمايشگاه قرآني در سراسر كشور

خبرگزاري فارس: رئيس دبيرخانه دائمي جشنواره‌ منظومه آيات از برپايي 300 نمايشگاه قرآني در نقاط مختلف كشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از ستاد خبر نخستين جشنواره بين‌المللي نرم‌افزارهاي قرآني، صالح دريايي فرد گفت: برپايي اين جشنواره پشتوانه غني براي برگزاري نمايشگاه در عرصه بين‌المللي است.
وي با اشاره به اهميت برگزاري جشنواره‌هاي متععدد در عرصه قرآن در خارج از كشور افزود: برگزاري اين نمايشگاه‌ها بايد از لحاظ كيفي در سطح قابل قبولي باشد كه برگزاري اين جشنواره در قم پشتوانه محكمي براي اين هدف است.
رئيس دبيرخانه دائمي جشنواره‌ منظومه آيات يادآور شد: برگزاري نمايشگاه بزرگ و بين‌المللي قرآن كريم در ماه مبارك رمضان يكي از اهداف برگزاري جشنواره مذكور است كه تا حدود زيادي اين هدف را محقق مي‌سازد.
وي خاطرنشان كرد: در حال حاضر نيز 300 نمايشگاه قرآني در سطح استان‌هاي مختلف كشور برگزار شده و يا به‌زودي برگزار خواهد شد كه اين نمايشگاه‌ها در قالب جشنواره منظومه آيات برپا مي‌شوند.
دريايي با تاكيد بر اهميت نوآوري و ارائه طرح‌ها و اقدامات جديد و تازه در اين عرصه به عنوان يكي از معيارهاي مهم در برگزاري جشنواره‌هاي قرآني تاكيد كرد: برگزاري جشنواره اين امكان را فراهم مي‌كند تا توليدكنندگان و فعالان در اين عرصه آخرين دستاوردها و نوآوري‌هاي خود را ارائه كنند.
وي اضافه كرد: اين دوره به عنوان نخستين دوره اين جشنواره تجربه موفقي را پيش روي متوليان فرهنگي قرار داد تا بتوان براي دوره‌هاي آتي برنامه‌ريزي‌هاي دقيق‌تري براي تحقق اين اهداف انجام داد.
رئيس دبيرخانه دائمي جشنواره‌ منظومه آيات ايجاد بانك اطلاعاتي جامع، وسيع و به‌روز را يكي ديگر از اهداف برگزاري اين جشنواره عنوان كرد و گفت: با ايجاد اين بانك مي‌توان مراكز و توليدكنندگان فعال در دو بخش هنري و قرآني را در دو سطح ملي و بين‌المللي شناسايي و ساماندهي كرد.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها