عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

هدفمندسازي يارانه‌ها از خود‌گذشتگي سياسي بود

هدفمندسازي يارانه‌ها از خود‌گذشتگي سياسي بود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:11 ب.ظ

رئيس بنياد شهيد كهگيلويه ‌و بويراحمد:
هدفمندسازي يارانه‌ها از خود‌گذشتگي سياسي بود

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد گفت: هدفمندسازي يارانه‌ها از خودگذشتگي سياسي بود كه رئيس جمهور با ايثارگري آن را عملياتي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كهگيلويه، علي اميري صبح امروز در ديدار عمومي خانواده‌هاي شهيد و ايثارگر شهر لنده، ضمن تقدير از حضور حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن و راهپيمايي محكوميت سران فتنه‌ اظهار داشت: حضور در جمع مردم فهيم، شجاع و بابصيرت اين استان براي مسئولان استاني و كشوري افتخاري بزرگ و موجب غرور، عزت و سربلندي است.
وي پيروي از حق را ويژگي اساسي مردم ايران دانست و افزود: اعتقاد به اصل نظام جمهوري اسلامي، پايمردي و صبر و استقامت، ويژگي اساسي خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر بوده كه جاي تقدير و سپاس دارد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد ابراز داشت: مادران و پدران شهدا، تقديم فرزندان خود را براي انقلاب وظيفه‌اي بزرگ و آن را افتخار قرباني كردن فرزند در راه خدا و انقلاب مي‌دانند.
اميري بيان داشت: تكيه شيعيان بر گذشته سرخ خود،‌ قيام اباعبدالله الحسين و يارانش در صحراي كربلا‌، آينده سبز شيعه را تضمين كرده است.
وي با بيان اين‌كه جايگاه شهيد و شهادت در اسلام والا و بلند مرتبه است، تصريح كرد: خادمي خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر افتخار بزرگي براي ملت ايران بوده كه ميزبان خانواده‌هاي شاهد و ايثارگران باشند.
اميري رويكرد بنياد شهيد را فرهنگي عنوان كرد و افزود: شعار عدالت‌محوري و رعايت حق و انصاف، تضمين‌كننده پيشبرد اهداف و برنامه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران است.
اميري در ادامه به حكومت مستبد و مستكبر ستمشاهي پهلوي اشاره كرد و عنوان داشت: شاه ژاندارم آمريكا و مأمور براي سرنگوني اسلام بود، ولي فرزندان دلير و شجاع اين مرز و بوم اجازه اين كار را نداده و آن‌ها را از خاك وطن بيرون راندند.
وي آشوب 25 بهمن را ادامه فتنه‌هاي ايادي استكبار در ايران دانست و افزود: كروبي، موسوي و خاتمي، سه خائن به وطن، ناموس و مملكت، امروز همچون خوارج نهروان به مقابله با علي زمان برخواسته و با سرپيچي از قانون و ادعاي دروغين خود در جهت ضربه زدن به ولايت و كليت اسلام گام برداشته‌اند.
اميري گفت: موسوي، كروبي و خاتمي بايد بدانند كه اسلام و قرآن حافظ مملكت ايران بوده و تا زماني كه احكام آن‌ها بر اين سرزمين حاكم است خائن و فتنه‌گر جايي براي ماندن ندارد.
وي با اشاره به حكومت مصر بعد از قرارداد ننگين كمپ ديويد، ابراز داشت: امروز مردم جهان به حقانيت مردم ايران پي برده و هم‌رنگ و هم‌صدا شدن با ملت ايران را برنامه اصلي خود قرار داده‌اند.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: ملت هوشيار، آگاه و با بصيرت ايران اسلامي خودنمايي سران فتنه را حمايت از بيگانگان براي جلب توجه عده اي خود فروخته دانسته و ارزش و اعتباري براي سردمداران فتنه قائل نمي‌شوند.
اميري هدفمندي يارانه‌ها را اجراي عدالت اقتصادي و جراحي بزرگ اقتصاد بيمار و حفته سال‌ها بي‌برنامگي در كشور دانست و گفت: رئيس جمهور شجاع كنوني با از خود گذشتگي سياسي و پشت گرمي به حمايت جدي و پر شور و شعور مردم، قانون هدفمندي يارانه‌ها را در كشور براي حمايت از اقشار ضعيف و كم‌ درآمد جامعه اجرايي كرد.
وي تنها رمز پيروزي مردم ايران را ولايت‌مداري و فرمانبري از دستورات و احكام اسلام و قرآن دانست و خاطرنشان كرد: تا زماني كه ولايت فقيه در كشور وجود داشته باشد، ايران اسلامي از هر‌گونه گزند و آسيبي در امان است.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها