عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور در مشهد برگزار مي‌شود

مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور در مشهد برگزار مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:11 ب.ظ

با حضور مديركل فرهنگي سازمان زندان‌ها؛
مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور در مشهد برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مسئول روابط عمومي زندان‌هاي خراسان رضوي از برگزاري هشتمين دوره مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور در روز ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام صادق (ع) با حضور مسئولان كشوري و استاني خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، حسين ناصري ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اداره‌كل زندان‌هاي خراسان رضوي اظهار داشت: ورزش در زندان‌ها در راستاي سلامت روح و جسم زندانيان يكي از فعاليت‌هاي اساسي در راستاي اصلاج و تربيت است.
مسئول روابط عمومي زندان‌هاي خراسان رضوي گفت: هشتمين دوره مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور با حضور 30 استان در روز ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مشهد آغاز مي‌شود.
ناصري گفت: در اين مسابقات 30 استان كشور حضور دارند.
مسئول روابط عمومي زندان‌هاي خراسان رضوي تصريح كرد: اين مسابقات در دو رشته فوتسال و تنيس روي ميز با حضور 400 زنداني ورزشكار برگزار مي‌شود.
ناصري اظهار داشت: زندانيان ورزشكار در اين دوره از مسابقات در مدت چهار روز در رشته‌هاي تنيس روي ميز و فوتسال در سالن‌هاي ورزشي زندان مشهد و كانون اصلاح و تربيت به رقابت مي‌پردازند.
مسئول روابط عمومي زندان‌هاي خراسان رضوي گفت: در پايان به تيم‌ها و نفرات برگزيده جوايز و امتيازات ويژه‌اي اهدا مي‌شود.
وي ادامه داد: افتتاحيه مسابقات ورزشي زندانيان سراسر كشور با حضور مديركل فرهنگي سازمان زندان‌هاي كشور، معاون زندان‌هاي خراسان رضوي، جمعي از ميران كل استان، ورزشكاران و مسئولان اداره كل زندان‌هاي خراسان رضوي و زندانيان ورزشكار در سالن شهيد بهشتي مشهد در روز ميلاد پيامبر اكرم (ص) آغاز مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها