عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

راديو گردشگري نوروز در اردبيل راه‌اندازي مي‌شود

راديو گردشگري نوروز در اردبيل راه‌اندازي مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

مديركل صدا و سيماي مركز اردبيل:
راديو گردشگري نوروز در اردبيل راه‌اندازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل صدا و سيماي مركز اردبيل گفت: براي سهولت امر گردشگري در استان اردبيل، در ايام عيد نوروز راديو گردشگري در شهر اردبيل راه‌اندازي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، ابوالحسن صادقي‌جهاني صبح امروز در جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در اردبيل با بيان اين‌كه از ماه‌ها پيش با پيشنهاد استان، كميته‌هايي در راستاي راه‌اندازي اين راديو شكل گرفته است، اظهار داشت: براي رسيدن به جمع‌بندي نهايي در مورد ميزان توليد، نحوه توليد برنامه و محل توليد برنامه به همراه ساير مولفه‌ها به يك جمع‌بندي رسيديم و مسئولان استان اردبيل مختار هستند اين راديو را در اردبيل يا شهر سرعين راه‌اندازي كنند.
وي با بيان اين‌كه تا دو هفته آينده جمع‌بندي نهايي اين كميته مشخص مي‌شود، افزود: صدا و سيماي مركز اردبيل آمادگي دارد با توجه به امكانات و تجهيزات فني راديو گردشگري را در شهرهاي سرعين يا اردبيل راه‌اندازي كند كه هر كدام از آنها داراي مزيت و برخي معايب هستند.
مديركل صدا و سيماي مركز اردبيل گسترش مراودات برنامه‌سازي بين ايران و كشور همسايه آذربايجان را با سرپرستي صدا و سيماي مركز اردبيل خاطرنشان كرد و گفت: ما آماده هستيم در ايام عيد برنامه‌هاي مختلف را به پيشنهاد ستاد تسهيلات سفر تهيه و آمده پخش‌كنيم و علاوه بر داخل استان به صورت برون‌مرزي نيز اين برنامه‌ها پخش شده تا مورد استقبال اهالي جمهوري آذربايجان و هموطنان‌مان قرار گيرد.
صادقي‌جهاني با بيان اين‌كه در ايام نوروز بيش از يك ميليون مسافر در اين استان حضور پيدا مي‌كنند، بيان داشت: انتظار داريم براي رضايتمندي گردشگران و مسافران نوروزي در قالب‌هاي مختلف برنامه‌سازي كنيم و اقدام به پخش و توليد آن در ايام عيد كنيم.
مديركل صدا و سيماي مركز اردبيل در مورد برخي از مزايا و معايب راه‌اندازي راديو گردشگري در شهر سرعين عنوان داشت: تنها مشكل ما در اين شهر نبود زيرساخت‌ها و امكانات مناسب صدا و سيماي مركز اردبيل است، اما با توجه به مشهور بودن شهر سرعين راه‌اندازي راديو گردشگري در اين شهر به اين وسيله ارتباطي تشخيص و هويت خاص مي‌دهد.
وي تصريح كرد: راه‌اندازي راديو گردشگري در مركز استان نيز با توجه به موجود بودن امكانات و تجهيزات و زيرساخت‌ها مي‌تواند با پوشش مناسب در شعاع مورد نظر تهيه توليد و پخش شود.
صادقي‌جهاني از استاندار اردبيل خواست به عنوان عالي‌ترين مقام استان در مورد محل راه‌اندازي اين راديو به صورت دايمي راهكارها و پيشنهاد‌هاي مناسبي را به صدا و سيماي مركز اردبيل ارائه دهند تا در زمان مقرر راديو گردشگري به صورت دايمي در مكاني ثابت راه‌اندازي شود.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها