عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهردار جديد سلطانيه معرفي شد

شهردار جديد سلطانيه معرفي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

با حضور مسئولان؛
شهردار جديد سلطانيه معرفي شد

خبرگزاري فارس: شهردار جديد سلطانيه با حضور مسئولان و جمعي از مردم معرفي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان به نقل از روابط عمومي فرمانداري زنجان، امام جمعه سلطانيه در اين مراسم اظهار داشت: هر كس كه مسئوليتي را مي‌پذيرد در قبال مردم وظيفه سنگيني دارد كه بايد به آن عمل كند.
حجت‌الاسلام باقر بابايي با تاكيد بر شناسايي مشكلات مردم افزود: مسئولان بايد با شناسايي دقيق مشكلات و برنامه‌ريزي براي آنها در راستاي خدمات رساني به مردم تلاش كنند.
وي با اشاره به اينكه دولت در راستاي عدالت محوري و خدمتگزاري به مردم شبانه‌روز تلاش مي‌كند، بيان داشت: همه ما در مقابل مسئوليت‌هاي خود در برابر مردم و خداوند پاسخگو هستيم.
در بخش ديگري از اين مراسم فرماندار ابهر با تاكيد بر انجام صحيح مسئوليت‌ها به همه مسئولان عنوان داشت: مسئولان بايد براي رسيدن به اهداف و چشم‌انداز خود برنامه‌ريزي دقيق و كارشناسي داشته باشند.
علي يوسفي به برنامه‌هاي دولت در راستاي عدالت‌محوري اشاره كرد و بيان داشت: توزيع امكانات در مناطق محروم، اجراي طرح بزرگ مسكن مهر، آغاز اجراي مهاجرت معكوس و ساير برنامه‌هاي دولت از طرح‌هاي برنامه‌ريزي شده دولت است.
وي افزود: برنامه‌ريزي دقيق و به موقع مي‌تواند در راستاري رسيدن به اهداف و چشم‌اندازهاي ذاتي موثر باشد.
فرماندار ابهر در ادامه با اشاره به ظرفيت‌هاي موجود در شهر سلطانيه اظهار داشت: شهر سلطانيه داري ظرفيت‌هاي زيادي است كه مي‌توان از آنها در راستاي توسعه و پيشرفت شهر استفاده كرد.
وي با تاكيد بر جذب سرمايه‌هاي خارجي و داخلي به شهر افزود: در راستاي استفاده از امكانات موجود بايد از مشاركت‌هاي بيرون از شهرداري بهره‌گيري كرد.
يوسفي افزود: بايد با دعوت از سرمايه‌گذاران و اهل انديشه استان و خارج از استان در راستاي تقويت و توانمندي اين فضا كوشا باشيم.
وي اصل تبري و تولي را از اصول اعتقادي خواند و بيان داشت: اميدواريم با اين اصل كه از اصول اعتقادي و از روش‌هاي مبنايي است به لحاظ مديريت جامعه روحيه بالايي داشته باشيم.
در ادامه اين جلسه شهردار جديد سلطانيه با اشاره به برنامه‌هاي خود خاطرنشان كرد: روان‌سازي سيستم تكريم ارباب رجوع، پيگيري بودجه سال آينده، رسيدگي به معابر و خيابان‌ها، اجراي ادامه پروژه كارمندان، ايجاد نمايشگاه‌هاي گردشگري، ساماندهي و نظارت بر حمل و نقل عمومي از جمله برنامه‌هاي شهرداري است.
‌انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها