عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شهردار جديد سلطانيه معرفي شد

شهردار جديد سلطانيه معرفي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

با حضور مسئولان؛
شهردار جديد سلطانيه معرفي شد

خبرگزاري فارس: شهردار جديد سلطانيه با حضور مسئولان و جمعي از مردم معرفي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان به نقل از روابط عمومي فرمانداري زنجان، امام جمعه سلطانيه در اين مراسم اظهار داشت: هر كس كه مسئوليتي را مي‌پذيرد در قبال مردم وظيفه سنگيني دارد كه بايد به آن عمل كند.
حجت‌الاسلام باقر بابايي با تاكيد بر شناسايي مشكلات مردم افزود: مسئولان بايد با شناسايي دقيق مشكلات و برنامه‌ريزي براي آنها در راستاي خدمات رساني به مردم تلاش كنند.
وي با اشاره به اينكه دولت در راستاي عدالت محوري و خدمتگزاري به مردم شبانه‌روز تلاش مي‌كند، بيان داشت: همه ما در مقابل مسئوليت‌هاي خود در برابر مردم و خداوند پاسخگو هستيم.
در بخش ديگري از اين مراسم فرماندار ابهر با تاكيد بر انجام صحيح مسئوليت‌ها به همه مسئولان عنوان داشت: مسئولان بايد براي رسيدن به اهداف و چشم‌انداز خود برنامه‌ريزي دقيق و كارشناسي داشته باشند.
علي يوسفي به برنامه‌هاي دولت در راستاي عدالت‌محوري اشاره كرد و بيان داشت: توزيع امكانات در مناطق محروم، اجراي طرح بزرگ مسكن مهر، آغاز اجراي مهاجرت معكوس و ساير برنامه‌هاي دولت از طرح‌هاي برنامه‌ريزي شده دولت است.
وي افزود: برنامه‌ريزي دقيق و به موقع مي‌تواند در راستاري رسيدن به اهداف و چشم‌اندازهاي ذاتي موثر باشد.
فرماندار ابهر در ادامه با اشاره به ظرفيت‌هاي موجود در شهر سلطانيه اظهار داشت: شهر سلطانيه داري ظرفيت‌هاي زيادي است كه مي‌توان از آنها در راستاي توسعه و پيشرفت شهر استفاده كرد.
وي با تاكيد بر جذب سرمايه‌هاي خارجي و داخلي به شهر افزود: در راستاي استفاده از امكانات موجود بايد از مشاركت‌هاي بيرون از شهرداري بهره‌گيري كرد.
يوسفي افزود: بايد با دعوت از سرمايه‌گذاران و اهل انديشه استان و خارج از استان در راستاي تقويت و توانمندي اين فضا كوشا باشيم.
وي اصل تبري و تولي را از اصول اعتقادي خواند و بيان داشت: اميدواريم با اين اصل كه از اصول اعتقادي و از روش‌هاي مبنايي است به لحاظ مديريت جامعه روحيه بالايي داشته باشيم.
در ادامه اين جلسه شهردار جديد سلطانيه با اشاره به برنامه‌هاي خود خاطرنشان كرد: روان‌سازي سيستم تكريم ارباب رجوع، پيگيري بودجه سال آينده، رسيدگي به معابر و خيابان‌ها، اجراي ادامه پروژه كارمندان، ايجاد نمايشگاه‌هاي گردشگري، ساماندهي و نظارت بر حمل و نقل عمومي از جمله برنامه‌هاي شهرداري است.
‌انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها