عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

توجه بيشتري به نقش ناظران ساخت و سازهاي شهري شود

توجه بيشتري به نقش ناظران ساخت و سازهاي شهري شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

دبير ستاد مديريت پيشگيري و بحران شهرداري منطقه 20:
توجه بيشتري به نقش ناظران ساخت و سازهاي شهري شود

خبرگزاري فارس: دبير ستاد مديريت پيشگيري و بحران شهرداري منطقه 20 گفت: توجه به نقش مهم مهندسان محاسب و ناظران ساخت و سازهاي شهري همواره مهم‌ترين موضوع در امر پيشگيري است.

محسن كريمي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: به منظور آشنايي كارشناسان فني و عمراني، شهرسازي و نواحي با جديد‌ترين دستاوردهاي علمي براي كاهش خطر‌پذيري و نظارت صحيح به‌ ويژه در مبحث مهم سازه‌هاي شهري، دوره آموزشي پيشگيري از صدمات ناشي از زلزله و كاهش خطر‌پذيري بحران‌هاي طبيعي در مديريت ستاد پيشگيري و بحران منطقه برگزار شد.
دبير ستاد مديريت پيشگيري و بحران شهرداري منطقه 20 گفت: كلاس ذكر شده با همت معاونت برنامه‌ريزي و توسعه شهري و ستاد مديريت بحران منطقه در دوره‌هاي 20 ساعته برنامه‌ريزي و تشكيل شده است.
وي در ادامه افزود: براي برپايي اين دوره آموزشي از مدرسان مجرب و صاحب‌نظر دانشگاه صنعتي شريف دعوت به عمل آمده تا با تبيين اهداف آيين‌نامه‌ها و تبعيت از استانداردهاي پايه شرايط انطباق مناسب اجراي سازه را فراهم بياورد.
دبير ستاد مديريت پيشگيري و بحران شهرداري منطقه در پايان تصريح كرد: توجه به نقش مهم مهندسان محاسب و ناظران ساخت و سازهاي شهري همواره مهم‌ترين موضوع در امر پيشگيري است كه شهرداري منطقه 20 در راستاي عملكرد آموزشي و ارتقاي سطح دانش پرسنل اهتمام لازم در اين ارتباط را مورد توجه قرار داده است.
بر اساس اطلاعات موجود در صورت رخداد بزرگ‌ترين زلزله احتمالي ناشي از جنس گسل چند صد هزار واحد مسكوني آسيب جدي خواهند ديد و يا ويران مي‌شوند و چند صد هزار نفر نيز كشته و مصدوم خواهند شد.
منطقه 20 جنوبي‌ترين منطقه شهري شهرداري تهران است و داراي پنج ناحيه داخل محدوده و دو ناحيه خارج محدوده و 21 محله است.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها