عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

پاسخ به شبهات به زبان‌هاي گوناگون ترجمه مي‌شود

پاسخ به شبهات به زبان‌هاي گوناگون ترجمه مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:13 ب.ظ

رئيس سازمان حج استان قم:
پاسخ به شبهات به زبان‌هاي گوناگون ترجمه مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان حج و زيارت استان قم از ترجمه و انتشار پاسخ به شبهات زائران حج و عتبات عاليات به زبا‌ن‌هاي گوناگون در سطح بين‌الملل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از ستاد خبري نخستين نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه، اكبر رضايي در حاشيه بازديد از اين نمايشگاه تصريح كرد: بخش نشر كتاب در حج و زيارت در حوزه نمايندگي ولي فقيه و مركز تحقيقات حج انجام و در نشر مشعر چاپ مي‌شود.
وي با اشاره به موضوعات انتشارات حج افزود: زمينه آشنايي با جغرافياي عربستان، اسرار حج، پاسخ به شبهات و احكام و مناسك حج در قالب انتشار كتاب براي زائران فراهم مي‌شود.
رئيس سازمان حج و زيارت استان قم، در ادامه از پاسخگويي به شبهات زائران خبر داد و بيان داشت: شبهاتي كه براي حجاج و زائران به وجود مي‌آيد پاسخ داده شده و به زبان‌هاي گوناگون در سطح بين‌المللي منتشر و توزيع مي‌شود.
وي تاكيد كرد: اقدامات پيشگيرانه نسبت به شبهه‌افكني وهابيون در سفر به سرزمين وحي و عتبات عاليات در ايران انجام و اطلاعات و آگاهي افراد افزايش پيدا كرده و زائران در قبال اين خطرات واكسينه و توجيه مي‌شوند اما پاسخگويي به شبهات زائران به صورت مستدل و مطابق با احكام شرع اسلام و اعتقادات مكتب تشيع انجام مي‌شود.

* 35 هزار نفر در كتابخانه‌هاي عمومي قم عضو هستند
مدير‌كل امور كتابخانه‌هاي عمومي استان قم نيز در حاشيه بازديد از اين نمايشگاه تصريح كرد: قشر نوجوانان و جوانان عمده مراجعه كنندگان به كتابخانه‌هاي عمومي استان هستند كه برنامه‌ريزي‌ها نيز بايد در اين حوزه صورت بگيرد.
علي فريدوني با تاكيد بر اينكه حوزه مطالعه يك حوزه عمومي است، خاطرنشان كرد: عموم جامعه نياز به مطالعه دارند و شرايط در كتابخانه‌هاي عمومي به صورتي است كه غالب نيازهاي جوانان را برطرف مي‌كند.
مديركل امور كتابخانه‌هاي عمومي استان قم، با اشاره به تعداد افراد زير پوشش كتابخانه‌هاي عمومي استان اظهار داشت: 35 هزار نفر در دو شيفت كاري كتابخانه‌هاي عمومي عضو هستند.
وي ادامه داد: چند كتابخانه ويژه بانوان نيز در استان قم فعاليت و در بخشي از كتابخانه‌ها نيز يك شيف به بانوان اختصاص پيدا كرده است.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها