عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيش‌فروش بليت‌هاي نوروزي در گيلان آغاز شد

پيش‌فروش بليت‌هاي نوروزي در گيلان آغاز شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:13 ب.ظ

مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان:
پيش‌فروش بليت‌هاي نوروزي در گيلان آغاز شد

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان گفت: پيش‌فروش بليت‌هاي نوروزي از امروز تا هفتم اسفند ماه جاري همزمان با سراسر كشور در گيلان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، سيدعزيز سيدجيفرودي صبح امروز در جلسه حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اظهار داشت: پيش‌فروش بليت‌هاي مسافري از امروز تا هفتم اسفند جاري به صورت اينترنتي انجام مي‌‌شود و مسافران مي‌توانند براي تهيه بليت به مقصدهاي مورد نظر اقدام كنند.
وي ادامه داد: مسافران بليت‌هاي نوروزي را از هشتم تا 24 اسفند جاري مي‌توانند از طريق پايانه‌هاي عمومي و دفاتر فروش بليت در سطح شهر تهيه كنند.
سيدجيفرودي تصريح كرد: با نظارت بر عملكرد شركت‌ها و موسسه‌هاي حمل و نقل مسافري به منظور رفاه مسافران نوروزي ستاد جابه‌جايي مسافران نوروزي نيز تشكيل شده و آماده ارائه خدمات به مسافران است.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان با اشاره به جابه‌جايي مسافران در ايام نوروز سال گذشته، خاطرنشان كرد: سال گذشته در مجموع بالغ بر يك ميليون مسافر توسط ناوگان عمومي گيلان جابه‌جا شدند و پيش‌بيني مي‌شود ميزان جابه‌جايي مسافران در ايام نوروز رشد قابل توجهي داشته باشد.
وي اظهار اميداوري كرد؛ با رعايت قوانين و مقررات از طرف رانندگان شاهد كمترين موارد بروز حوادث رانندگي در ايام نوروز باشيم.
معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان نيز در اين جلسه گفت: با توجه به هماهنگي‌هاي به عمل آمده با دستگاه‌ها و سازمان‌هاي دولتي، در صورت نياز از ناوگان زير پوشش آنها براي جابه‌جايي مسافران نوروزي استفاده مي‌شود.
جلال فتوره‌چي از مسافراني كه در ايام نوروز قصد دارند به مناطق مختلف سفر كنند، خواست برنامه‌ريزي‌هاي لازم را انجام دهند.
وي تصريح كرد: مسافران براي سفر و تهيه بليت از مراجعه ناگهاني و بدون برنامه به پايانه‌هاي مسافري خودداري كرده و دست‌اندركاران حمل و نقل استان را درباره پيش‌بيني ناوگان مورد نياز ياري كنند.
فتوره‌چي بيان داشت: ستاد مستقر در اداره كل حمل و نقل پايانه‌هاي گيلان در ايام نوروز با شماره تماس 7220154 آماده دريافت نظرات و رسيدگي به شكايت‌هاي مسافران است.
معاون حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان خاطرنشان كرد: كانون انجمن‌هاي صنفي حمل و نقل مسافر با شماره تماس 2229112 و سامانه پيام كوتاه اين اداره كل به شماره 3000765655 و همچنين نمايندگان اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي گيلان مستقر در پايانه‌هاي مسافربري آماده رسيدگي به شكايت‌هاي مسافران هستند.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها