عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افتتاح 15 طرح مخابراتي در لارستان

افتتاح 15 طرح مخابراتي در لارستان
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:14 ب.ظ

مدير مخابرات لارستان خبر داد:
افتتاح 15 طرح مخابراتي در لارستان

خبرگزاري فارس: مدير مخابرات لارستان از افتتاح 15 طرح مخابراتي با صرف هزينه‌اي افزون بر 12 ميليارد ريال در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از لارستان، غلامعلي وثوقي پيش از ظهر امروز در آستانه هفته وحدت در جمع خبرنگاران در لارستان اظهار داشت: طرح‌هاي افتتاح شده در سطح شهرستان لارستان از جمله طرح‌هاي اساسي مخابرات و براي برطرف شدن مشكلات ارتباطي مردم بوده است.
وي اضافه كرد: سه دستگاه بي‌تي‌اس تلفن همراه در ابتداي ورودي شهر لار، روستاي بلغان و تپه هرمود و اجراي فيبر نوري جهرم، منصورآباد و لار باعث شده كه مشكل آنتن‌دهي تلفن همراه اين نقاط برطرف شود و ظرفيت و سرعت مخابراتي افزايش يابد.
مدير مخابرات شهرستان لارستان همچنين از طرح‌هاي ديگر مانند تأسيس ارتباط راديويي پر ظرفيت بزن‌پس ـ بنارويه و بزن‌پس ـ جويم، كوه كور ـ تپه هرمود و تپه هرمود ـ هرمود عباسي ياد كرد و گفت: با اجراي اين طرح‌ها شهرهاي جويم و بنارويه و روستاهاي هرمود ميرخوئي و هرمود عباسي داراي ارتباط پر ظرفيت و سريع مي‌شوند.
وثوقي تأسيس ريپيتر روستاهاي بلوچي و حسين‌آباد، توسعه مركز تلفن شهر اوز و روستاي محلچه اوز و جايگزيني كافو نوري شهر بيرم را از ديگر طرح‌هاي افتتاح شده برشمرد.
در ضمن طرح‌هاي افتتاح شده در شهرستان لارستان به مناسبت هفته وحدت صورت پذيرفته است.
انتهاي پيام/ن30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها