عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مرگ 6 نفر بر اثر وقوع تصادف در آذربايجان غربي

مرگ 6 نفر بر اثر وقوع تصادف در آذربايجان غربي
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:15 ب.ظ

در يك هفته گذشته صورت گرفت؛
مرگ 6 نفر بر اثر وقوع تصادف در آذربايجان غربي

خبرگزاري فارس: رئيس مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي آذربايجان غربي گفت: در يك هفته گذشته شش نفر بر اثر تصادف در آذربايجان غربي فوت شده‌اند.

علي جديدي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: اين تعداد افراد بر اثر يك فقره تصادف فوتي درون‌شهري و چهار فقره تصادف فوتي برون‌شهري فوت شده‌‌اند.
وي با اشاره به اينكه در يك هفته گذشته شاهد وقوع 73 فقره تصادف جرحي درون‌شهري در استان بوديم، تصريح كرد: علاوه بر اين در يك هفته گذشته 42 فقره تصادف جرحي در محورهاي استان رخ داده است.
اين مسئول با بيان اينكه 79 نفر بر اثر تصادف‌ها در يك هفته گذشته مجروح شده‌‌اند، خاطرنشان كرد: 73 نفر ديگر نيز در تصادف‌‌هاي برون‌شهري آذربايجان غربي مجروح شده‌اند.
جديدي با تاكيد بر رفع نقص‌ فني خودروها، اعلام كرد: در صورتي كه خودروها فاقد معاينه فني باشند از تردد آنها در درون و برون شهر جلوگيري و مدارك رانندگان اخذ مي‌شود.
وي با اشاره به ترخيص خودرو موتور‌سيكلت‌هاي توقيفي در بهمن ماه، اعلام كرد: خودروها و موتورسيكلت‌هاي توقيفي در استان در دهه ‌فجر امسال ترخيص شدند.
اين مسئول در ادامه با اشاره به افزايش ترافيك سطح شهر در چند روز گذشته بر اثر آغاز خريد‌هاي نوروزي، افزود: با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز خانواده‌ها نسبت به خريد نوروزي اقدام مي‌كنند و بر اين اساس شاهد ترافيك سنگين در سطح شهر هستيم.
جديدي ادامه داد: لازم است تا خانواده‌ها ساعت خاصي را براي خريد اقلام مورد نياز خود اختصاص ندهند چرا كه بيشتر مشكلات در زمينه ترافيك به طور عمده از ساعت 16 تا 20 در سطح شهر مشهود است.
وي با بيان اينكه براي كاهش ترافيك در معابر شهري لازم است تا مردم نيز همكاري لازم را داشته باشند، گفت: براي اين منظور لازم است تا خانواده‌ها از حمل و نقل عمومي در اين ايام استفاده كنند.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها