عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس)

مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس)
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:52 ب.ظ

شركت مايكروسافت كه بزرگترين توليدكننده نرم‌افزار در جهان محسوب مي‌شود، صفحه‌كليد جديدي طراحي كرده كه مي‌تواند اين شركت را در حوزه سخت‌افزار نيز به موفقيت برساند.

 

به نقل از سي‌نت، اين صفحه‌كليد كه هم‌اكنون مدل مفهومي آن توليد شده Optimus Maximus نام دارد و شامل يك صفحه بزرگ لمسي مبتني بر فناوري LED مي‌شود كه كاربر مي‌تواند روي اين صفحه كليه امكانات صفحه‌كليدهاي معمولي را در اختيار داشته باشد.

 

 

اين صفحه بزرگ هوشمند به گونه‌اي طراحي شده است كه بر اساس نياز كاربر، كليدهاي آن قابل تغيير است و مي‌تواند براي استفاده از برنامه‌هاي مختلف كليدهاي كاربردي متفاوت را روي آن تعبيه كرد.

 

دكمه‌هاي اين صفحه‌كليد هوشمند به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه مي‌توانند فاصله قرار گرفتن انگشتان كاربر و ميزان فشار هر يك از آن‌ها روي صفحه را تشخيص دهند تا بر اساس آن بهترين خدمات را در اختيار او بگذارند و امكان تايپ متن‌هاي طولاني را آسان كنند.

 

اين صفحه‌كليد با انواع رايانه‌هاي شخصي سازگاري دارد و مايكروسافت هنوز تاريخ دقيقي را براي توليد انبوه آن اعلام نكرده است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها