عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيروزي كيش‌اير قم مقابل گسترش فولاد تبريز در ليگ برتر فوتسال

پيروزي كيش‌اير قم مقابل گسترش فولاد تبريز در ليگ برتر فوتسال
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:30 ق.ظ

/اخبار كوتاه ورزشي از استان قم/
پيروزي كيش‌اير قم مقابل گسترش فولاد تبريز در ليگ برتر فوتسال

خبرگزاري فارس: پيروزي كيش‌اير قم مقابل گسترش فولاد تبريز در ليگ برتر فوتسال، تداوم دوري كاپيتان راه‌و‌ترابري قم از تركيب اين تيم در ليگ برتر بسكتبال و ... مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه ورزشي از استان قم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، تيم فوتسال كيش‌اير قم با كسب برتري در ديدار خارج از خانه به كار خود در دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور پايان داد.
شاگردان سيد وحيد غياثي در تيم كيش‌اير قم در هفته پاياني اين رقابت‌ها در تبريز مهمان تيم گسترش فولاد اين شهر بودند و با اينكه از حريف خود سه گل دريافت كردند اما با گلزني محمد كرماني و محمد كوهستاني كه هر كدام دو بار گلزني كردند، به برتري 4 بر 3 دست يافته و با پيروزي ليگ دوازدهم را به پايان رساندند و جمع امتيازات خود را نيز به 25 امتياز رساندند.
بدين ترتيب اين رقابت‌ها با قهرماني تيم فوتسال شهيد منصوري قرچك به پايان رسيد و اين تيم تابستان سال آينده به عنوان نماينده فوتسال ايران در مسابقات جام باشگاه‌هاي فوتسال آسيا حضور خواهد يافت، ضمن اينكه سه تيم اصفهاني حاضر در اين مسابقات نيز در رده‌هاي دوم تا چهارم جدول رده‌بندي اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور جاي گرفتند.

* تداوم دوري كاپيتان راه‌و‌ترابري قم از تركيب اين تيم در ليگ برتر بسكتبال
تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم در ديدار عصر فردا برابر تيم مهرام تهران در چهاردهمين هفته رقابت‌هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور از حضور كاپيتان ملي‌پوش خود محروم است.
تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم عصر فردا در اين ديدار در حالي به ميدان مي‌رود كه ايمان زندي كاپيتان خود و كاپيتان دوم تيم ملي بسكتبال را به سبب آسيب‌ديدگي حادث شده براي اين بازيكن در ديدار خارج از خانه راه‌و‌ترابري در هفته چهارم دور رفت رقابت‌هاي ليگ برتر برابر شهرداري گرگان، براي پنجمين بازي متوالي در اختيار ندارد.
راه‌و‌ترابري به غير از اين ديدار كه فردا در تهران برگزار مي‌شود، از هفته پنجم كه در قم ميزبان تيم توزين‌الكتريك كاشان بود و زندي را به سبب مشكل آسيب‌ديدگي در اختيار نداشت، در بازي با تيم‌هايي نظير كاسپين قزوين، ذوب‌آهن اصفهان و پوياي تهران نيز از اين بازيكن بي‌بهره بود.
تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم عصر فردا، هشتمين بازي خارج از خانه خود را در نيم‌فصل نخست مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور برابر تيم بسكتبال مهرام تهران برگزار مي‌كند و اين در حاليست كه از هفت ديدار قبلي پنج پيروزي و دو باخت كسب كرده است.

* قضاوت داور قمي در ليگ دسته اول بسكتبال كشور
داور قمي اين هفته قضاوت يكي از ديدارهاي حساس مسابقات ليگ دسته اول بسكتبال باشگاه‌هاي كشور را بر عهده داشت.
اين ديدار از نيم‌فصل دوم مسابقات ليگ دسته اول بسكتبال باشگاه‌هاي كشور بين تيم پالايش نفت آبادان و هيئت بسكتبال يزد برگزار شد كه طي آن عباس عثماني داور قمي و با تجربه بسكتبال قم اين مسابقه را قضاوت كرد و در نهايت تيم يزدي توانست از سد حريف خود عبور كند.
اين مسابقه در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات ليگ دسته اول بسكتبال كشور در سالن تختي مجموعه ورزشي شهيد پاك‌نژاد يزد برگزار شد و نماينده يزد در اين مسابقات با كسب پيروزي در مقابل پالايش نفت آبادان 12 امتيازي شد.
مسابقات بسكتبال ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور با حضور 20 تيم در قالب دو گروه و به صورت رفت و برگشت و دوره‌اي برگزار مي‌شود و قضاوت اين مسابقه بر عهده مقيم از اصفهان و عثماني از قم بود.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها