عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه

برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:30 ق.ظ

به مدت 2 روز در اردبيل صورت مي‌گيرد؛
برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه

خبرگزاري فارس: مرحله استاني هيجدهمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان مدارس دخترانه آموزش و پرورش استان اردبيل به مدت دو روز در اردبيل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، معاون پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش استان اردبيل پيش از ظهر امروز در آيين افتتاح اين مسابقات در سخناني اظهار داشت: اين مسابقات در رشته‌هاي تنيس روي ميز و بدمينتون دوره متوسطه و شطرنج دوره راهنمايي با شركت برگزار شد.
كلام‌الله صفري افزود: در اين دوره از مسابقات170 نفر از دانش‌آموزان دختر منتخب نواحي و مناطق استان در سالن‌هاي ورزشي امام خميني (ره)، فروزش و تختي اردبيل با يكديگر رقابت كردند.
وي تصريح كرد: اين بازي‌ها پس از دو روز رقابت بين شركت‌كنندگان نفرات منتخب تيمي و انفرادي معرفي و تجليل شدند.
معاون پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش استان اردبيل عنوان داشت: در رشته تنيس روي ميز دوره متوسطه مناطق خلخال، گرمي و خورش رستم به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي، در بخش انفرادي فاطمه مرادي از منطقه خلخال و فاطمه حبيبي از منطقه گرمي به ترتيب مقام اول و دوم و مهديه عزيزي از منطقه خورش رستم و نسرين منصوري از منطقه اصلاندوز به طور مشترك مقام سوم را كسب كردند.
صفري افزود: در رشته بدمينتون دوره متوسطه نيز تيم‌هاي مشگين‌شهر، شاهرود و پارس‌آباد به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي را به دست آوردند.
وي به مقام‌هاي كسب شده در رشته شطرنج نيز اشاره و خاطرنشان كرد: در اين رشته نيز در دوره راهنمايي تيم‌هاي مشگين‌شهر، ناحيه يك و ناحيه دو به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي و در بخش انفرادي نيز مريم شيخ رحيمي از ناحيه دو، مهرناز سالم از ناحيه يك و زهرا رحيمي از مشگين‌شهر به ترتيب مقام اول تا سوم را كسب كردند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها