عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه

برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:30 ق.ظ

به مدت 2 روز در اردبيل صورت مي‌گيرد؛
برگزاري مرحله استاني مسابقات ورزشي مدارس دخترانه

خبرگزاري فارس: مرحله استاني هيجدهمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان مدارس دخترانه آموزش و پرورش استان اردبيل به مدت دو روز در اردبيل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، معاون پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش استان اردبيل پيش از ظهر امروز در آيين افتتاح اين مسابقات در سخناني اظهار داشت: اين مسابقات در رشته‌هاي تنيس روي ميز و بدمينتون دوره متوسطه و شطرنج دوره راهنمايي با شركت برگزار شد.
كلام‌الله صفري افزود: در اين دوره از مسابقات170 نفر از دانش‌آموزان دختر منتخب نواحي و مناطق استان در سالن‌هاي ورزشي امام خميني (ره)، فروزش و تختي اردبيل با يكديگر رقابت كردند.
وي تصريح كرد: اين بازي‌ها پس از دو روز رقابت بين شركت‌كنندگان نفرات منتخب تيمي و انفرادي معرفي و تجليل شدند.
معاون پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش استان اردبيل عنوان داشت: در رشته تنيس روي ميز دوره متوسطه مناطق خلخال، گرمي و خورش رستم به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي، در بخش انفرادي فاطمه مرادي از منطقه خلخال و فاطمه حبيبي از منطقه گرمي به ترتيب مقام اول و دوم و مهديه عزيزي از منطقه خورش رستم و نسرين منصوري از منطقه اصلاندوز به طور مشترك مقام سوم را كسب كردند.
صفري افزود: در رشته بدمينتون دوره متوسطه نيز تيم‌هاي مشگين‌شهر، شاهرود و پارس‌آباد به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي را به دست آوردند.
وي به مقام‌هاي كسب شده در رشته شطرنج نيز اشاره و خاطرنشان كرد: در اين رشته نيز در دوره راهنمايي تيم‌هاي مشگين‌شهر، ناحيه يك و ناحيه دو به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم تيمي و در بخش انفرادي نيز مريم شيخ رحيمي از ناحيه دو، مهرناز سالم از ناحيه يك و زهرا رحيمي از مشگين‌شهر به ترتيب مقام اول تا سوم را كسب كردند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها