عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار كرمان قول مساعد براي حل مشكلات فهرج داد

استاندار كرمان قول مساعد براي حل مشكلات فهرج داد
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:30 ق.ظ

با بررسي مشكلات مردمي؛
استاندار كرمان قول مساعد براي حل مشكلات فهرج داد

خبرگزاري فارس: استاندار كرمان در جريان سفر به شهرستان فهرج و بازديد از پروژه‌ها و بررسي مشكلات مردمي، براي حل اين مشكلات قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان به نقل از روابط‌ عمومي فرمانداري فهرج، استاندار كرمان كه براي بهره‌برداري از چندين طرح عمراني به شهرستان فهرج سفر كرده بود، در جريان بازديد از بخش‌هاي مختلف قول مساعد براي حل مشكلات مطرح شده را داد.
بهره‌برداري از پارك وحدت فهرج در بلوار قائم اين شهر به مساحت 2 هزار مترمربع و اعتبار 40 ميليون تومان، بهره‌برداري از سالن ورزشي فهرج، بهره‌برداري از راه روستايي فهرج ـ برج به طول شش كيلومتر و اعتبار 250 ميليون تومان از جمله اين طرح‌هاي افتتاحي بود.
استاندار كرمان در اين سفر با توجه به آسيب ديدن سالن ورزشي چند منظوره فهرج در زلزله اخير كه براي تعمير و قابليت استفاده نياز به 300 ميليون تومان اعتبار داشت، براي حل اين مشكل قول مساعد داد.
اسماعيل نجار در بخش نگين كوير شهرستان فهرج از روستاهاي اسماعيل‌آباد، فيروزآباد و گل‌آباد بازديد كرد كه در روستاي فيروزآباد عمليات احداث مسجد اين روستا با اعتباري بالغ بر 600 ميليون تومان آغاز شد.
نبود مركز درماني و بهداشتي، فاصله بخش نگين كوير با نزديك‌ترين بيمارستان به بيش از 150 كيلومتر و به فروش نرسيدن و نگهداري خرماي كشاورزان در سردخانه‌ها و هجوم حركت شن‌هاي روان به منازل كشاورزان از مهم‌ترين مشكلات مطرح شده از سوي اهالي بخش نگين كوير براي استاندار كرمان بود كه نجار بر پيگيري مشكلات اهالي اين بخش قول مساعد داد و گفت: براي پيگيري مشكلات مردم بخش نگين كوير با مديران كل استان در اسفند ماه به اين بخش سفر مي‌كند.
بازديد از حمام قديمي و مجموعه پرورش اسب عباس‌آباد شيخ‌عليخان در بخش مركزي فهرج و بررسي مشكلات ساكنان اين روستاها، بازديد از آموزشگاه‌هاي آسيب‌ديده در زلزله اخير و بازديد از عمليات اجرايي پارك آبشار فهرج در ورودي اين شهر از ديگر برنامه‌هاي سفر استاندار كرمان به شهرستان فهرج بود.
استاندار كرمان همچنين در جمع مردم فهرج بر حل مشكلات اين شهرستان تأكيد و قول مساعد داد كه مشكلات اين شهرستان به صورت ويژه پيگيري و براي بر طرف كردن آن تا پايان سال جاري به اين شهرستان سفر كند.
انتهاي پيام/ن30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها