عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت

جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

با معرفي برگزيدگان؛
جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت

خبرگزاري فارس: جشنواره عكس اسرار سبزوار با معرفي نفرات برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي سبزوار ظهر امروز در مراسم اختتاميه اين جشنواره در تالار كاشفي مجتمع فرهنگي و هنري اسرار اظهار داشت: نام اين جشنواره يادآور نام حكيم حاج ملا هادي سبزواري از چهره‌هاي برجسته حكمت و عرفان ايران اسلامي و فيلسوف شرق است كه اشعارش را با تخلص "اسرار " مي‌سرود.
مجيد عسكري افزود: عظمت تأليفات اين فيلسوف سبزواري بر اهل دانش و حكمت پوشيده نيست و بارها شاهد برگزاري جشنواره و همايش‌هايي به ياد و مزين به نام وي در شهرستان سبزوار بوده‌ايم كه جشنواره عكس اسرار را نيز مي‌توان در زمره اين برنامه‌ها قرار داد.
وي ادامه داد: وجه تسميه ديگر نام اين جشنواره، جهان هستي و خلقت است كه داراي اسرار و رمز و راز هستي و شگفتي‌هاي بسيار است كه هنرمند به دنبال كشف اين راز است.
وي اظهار داشت: عكاسان هميشه حافظ لحظات ماندگار هستند و ثبت انقلاب و لحظه‌هاي دفاع مقدس صحنه‌هاي ناب را مديون اين هنرمندان هستيم.
دبير جشنواره عكس اسرار سبزوار نيز در اين مراسم به ارائه گزارشي از روند برگزاري جشنواره پرداخت و اظهار داشت: 29 تك عكس و يك مجموعه از 17 عكاس به جشنواره راه يافته است.
محمود حيطه افزود: پس از داوري نهايي، ياسر مهرباني، محمود آزادنيا و حميد سلطان آباديان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم اين جشنواره را به خود اختصاص دادند.
مسئول خانه عكاسان و انجمن عكس كانون هنرمندان سبزوار تصريح كرد: هيئت داوران شيوا خدمي و نغمه آريايي را شايسته تقدير و هادي دهقا‌ن‌پور و سيد رضا مهري را به عنوان نفرات منتخب بخش جنبي اعلام كرد.
وي افزود: همچنين از سيدعلي حسيني‌فر و نعمت الله معيني از اعضاي خانه عكاسان سبزوار نيز توسط داوران جشنواره تقدير بعمل آمد.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها