عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت

جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

با معرفي برگزيدگان؛
جشنواره عكس اسرار سبزوار پايان يافت

خبرگزاري فارس: جشنواره عكس اسرار سبزوار با معرفي نفرات برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي سبزوار ظهر امروز در مراسم اختتاميه اين جشنواره در تالار كاشفي مجتمع فرهنگي و هنري اسرار اظهار داشت: نام اين جشنواره يادآور نام حكيم حاج ملا هادي سبزواري از چهره‌هاي برجسته حكمت و عرفان ايران اسلامي و فيلسوف شرق است كه اشعارش را با تخلص "اسرار " مي‌سرود.
مجيد عسكري افزود: عظمت تأليفات اين فيلسوف سبزواري بر اهل دانش و حكمت پوشيده نيست و بارها شاهد برگزاري جشنواره و همايش‌هايي به ياد و مزين به نام وي در شهرستان سبزوار بوده‌ايم كه جشنواره عكس اسرار را نيز مي‌توان در زمره اين برنامه‌ها قرار داد.
وي ادامه داد: وجه تسميه ديگر نام اين جشنواره، جهان هستي و خلقت است كه داراي اسرار و رمز و راز هستي و شگفتي‌هاي بسيار است كه هنرمند به دنبال كشف اين راز است.
وي اظهار داشت: عكاسان هميشه حافظ لحظات ماندگار هستند و ثبت انقلاب و لحظه‌هاي دفاع مقدس صحنه‌هاي ناب را مديون اين هنرمندان هستيم.
دبير جشنواره عكس اسرار سبزوار نيز در اين مراسم به ارائه گزارشي از روند برگزاري جشنواره پرداخت و اظهار داشت: 29 تك عكس و يك مجموعه از 17 عكاس به جشنواره راه يافته است.
محمود حيطه افزود: پس از داوري نهايي، ياسر مهرباني، محمود آزادنيا و حميد سلطان آباديان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم اين جشنواره را به خود اختصاص دادند.
مسئول خانه عكاسان و انجمن عكس كانون هنرمندان سبزوار تصريح كرد: هيئت داوران شيوا خدمي و نغمه آريايي را شايسته تقدير و هادي دهقا‌ن‌پور و سيد رضا مهري را به عنوان نفرات منتخب بخش جنبي اعلام كرد.
وي افزود: همچنين از سيدعلي حسيني‌فر و نعمت الله معيني از اعضاي خانه عكاسان سبزوار نيز توسط داوران جشنواره تقدير بعمل آمد.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها