عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

هلال احمر ‌با 19 پايگاه امدادي به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي‌كند

هلال احمر ‌با 19 پايگاه امدادي به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي‌كند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل:
هلال احمر ‌با 19 پايگاه امدادي به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي‌كند

خبرگزاري فارس: مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل گفت: تلاشگران امدادگر جمعيت هلال احمر استان اردبيل در ايام نوروز با 19 پايگاه امداد جاده‌اي و 15 پايگاه سيار امداد شهري به مسافران و گردشگران نوروزي خدمات ارائه‌ مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، مير‌فخر‌الدين زاهد پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي استان اردبيل اظهار داشت: در اين پايگاه‌ها بيش از 286 امداد‌گر و 440 تيم امدادي متخصص حاضر شده و براي نيازمندان در ايام نوروز ارائه خدمات مي‌كنند.
وي افزود: در اين ايام 17 چادر راهنماي مسافران براي توزيع بروشور و 9 خيمه نماز در ورودي شهرها برپا مي‌شود تا بتوانيم در خدمت مسافران و گردشگران باشيم.
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل بيان داشت: در پايگاه‌هاي امدادي نيز 25 دستگاه آمبولانس با تمام امكانات و ست امداد و نجات و همچنين تجهيزات اسكان براي خدمات‌رساني به مسافران و گردشگران نوروزي مهيا‌ است.
در ادامه اين جلسه احمد محمودزاده، مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل نيز ار مهيا بودن 452 كلاس درس براي اسكان فرهنگيان در اين ايام خبر داد و افزود: 56 مدرسه با 293 كلاس با تجهيز به يخچال، تلويزيون و فرش آماده ميزباني از مسافران و ميهمانان فرهنگي به استان است.
در ادامه اين جلسه مديركل بازرگاني استان اردبيل از آغاز طرح نظارتي ايام نوروز از امروز در اردبيل خبر داد و عنوان داشت: اولويت ما تامين كالاهاي اساسي و نظارت بر ارائه خدمات اعم از مراكز اقامتي، رستوران‌هاي بين‌راهي و مهمانپذير‌هاست كه در اين ايام با گشت‌هاي مختلف در خدمت مسافران و گردشگران هستيم.
محمدجعفر عظمايي آمادگي اين اداره كل را براي راه‌‌اندازي گشت‌هاي مشترك با ميراث فرهنگي اعلام كرد و ادامه داد: با برپا كردن نيرو‌هاي گشت در ايام تعطيلات نوروزي بازرسي‌هاي خود را به صورت كامل و جامع انجام مي‌دهيم.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان اردبيل نيز از طرح نظارتي دانشگاه علوم پزشكي بر تهيه و توزيع مواد غذايي و ساير مايحتاج مردم خبر داد و گفت: تمام بيمارستان‌ها و پايگاه‌هاي اورژانس ما در اين ايام به صورت آماده‌باش در خدمت مسافران و گردشگران خواهد بود.
فرهاد پورفرضي افزود: در كنار ارائه خدمات، فرم‌هاي نظرسنجي نيز طراحي شده تا مردم پيشنهادها و نظرات خود را ارائه دهند.
مديركل راه و ترابري استان اردبيل نيز در اين جلسه از تدبير لازم براي تردد آسان مسافران و گردشگران در جاده‌هاي مواصلاتي استان اردبيل خبر داد و گفت: با توجه به اين‌كه در ايام نوروز بر اساس سوابق سال‌هاي گذشته با بارش برف و كولاك در جاده‌ها مواجه هستيم راهداران ما در اين ايام در كنار برف‌روبي و نمك‌پاشي جاده‌ها اقدام به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در راه مانده مي‌كنند.
محمد كريم هدايتي از آمادگي اكيپ‌هاي راهداري براي ارائه خدمات در ايام نوروز خبر داد و افزود: با توجه به اين‌كه بيشترين عسل تقلبي در مسير نمين به سمت گردنه حيران عرضه مي‌شود بايد اقدامات پيشگيرانه را از منطقه آغ‌چاي آغاز كنيم تا مسافران و گردشگران با مطالعه بروشور‌هاي توزيع‌شده بتوانند در اين باب آگاهي كسب كنند.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها