عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رزمايش بزرگ ياوران ولايت در اهرم برگزار شد

رزمايش بزرگ ياوران ولايت در اهرم برگزار شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

رزمايش بزرگ ياوران ولايت در اهرم برگزار شد

خبرگزاري فارس: رزمايش بزرگ ياوران رسوال الله (ص) زير نظر مربيان دانشكده شهيد مطهري استان تهران در منطقه شرق شهر اهرم و با حضور گردان‌هاي عاشورا و الزهرا‌ به مدت سه روز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهرم، فرماندار تنگستان صبح امروز در جمع بسيجيان گردان‌هاي عاشورا شهرستان تنگستان در قرارگاه شهيد فهميده‌ اظهار داشت: تأسيس بسيج در پنج آذر از دور‌انديشي‌هاي امام خميني (ره)، بود كه همواره با بصيرت و هوشياري در تمام عرصه‌هاي پس از انقلاب حضوري پرثمر و سازنده داشته است.
وي بيان داشت: بسيج پس از انقلاب اسلامي از سال 57 تا 59 نقش مهمي در خنثي‌سازي تلاش‌هاي عوامل نفاق و ترور داشت.
زارع ادامه داد: هشت سال جنگ تحميلي نيز جولانگاه ديگري براي حضور دلاورانه بسيج بود كه تا ابد رشادت‌هاي آنان الگوي مبارزان آزاده جهان مي‌ماند.
وي تصريح كرد: در تاريخ چند قرن اخير به دليل ضعف حكومت‌هاي پادشاهي، بخشي از خاك مقدس كشور جدا شده است، اما در جنگ تحميلي با تمام ابرقدرت‌هاي دنيا جنگيديم و به فضل پروردگار و با اتكا به نيروي ايمان، رزمندگان سلحشور و جان بركف ارتش و سپاه، نگذاشتند حتي يك وجب از خاك ميهن اسلامي جدا شود.
فرماندار تنگستان‌ سازندگي آسيب‌هاي دوران جنگ را عرصه ديگري براي تلاش و مجاهدت بسيج ذكر كرد و عنوان داشت: امنيت، آرامش و رشد و شكوفايي امروز كشور را در زمينه‌هاي مختلف، مدوين مردان آزاده‌اي هستيم كه جان خود را براي دفاع از آرمان‌ها و اعتقادتشان در طبق اخلاص گذاشتند.
زارع در ارتباط با جنگ نرم دشمن نيز تاكيد كرد: دشمن با برنامه‌ريزي، اعتقادات و ارزش‌هاي اسلامي ما را نشانه رفته است، اما هوشياري و بصيرت ملت ايران اين تلاش آن‌ها را نيز ناكام مي‌گذارد.
وي در بخشي از سخنان خود، بيداري اسلامي كشورهاي خاورميانه را نمونه حقيقي الگوپذيري از انقلاب اسلامي دانست و خاطرنشان كرد: امروز روحانيت مصر متأثر از انقلاب ايران به دنبال تاسيس حكومتي مبتني بر دين در مصر هستند، روحانيتي كه تا پيش از اين از جدايي دين از سياست سخن مي‌گفتند.
زارع اظهار داشت: اكنون وعده امام راحل محقق شده است و اسلام در حال فتح سنگرهاي كليدي جهان است و دشمن به خاك رذالت افتاده است.
فرمانده ناحيه مقاومت سپاه تنگستان نيز گفت: رزمايش بزرگ ياوران رسوال الله (ص) بسيجيان شهرستان تنگستان در منطقه شرق شهر اهرم با حضور گردان‌هاي عاشورا و الزهرا به مدت سه روز برگزار شد.
محمد حيدري خاطرنشان كرد: در اين تمرينات كه زير نظر دو نفز از مربيان مجرب دانشكده شهيد مطهري استان تهران انجام شد، بسيجيان در سريال‌هاي مختلف از جمله امداد و نجات، پدافند غير‌عامل، كنترل نا‌آرامي‌ها، ايست و بازرسي و نيز كلاس‌هاي مختلف عقيدتي و سياسي شركت كردند.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها