عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

سرانه فتنه هر روز نزد ملت منفورتر مي‎شوند

سرانه فتنه هر روز نزد ملت منفورتر مي‎شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

امام جمعه سورشجان:
سرانه فتنه هر روز نزد ملت منفورتر مي‎شوند

خبرگزاري فارس: امام جمعه سورشجان گفت: سران فتنه با اين اقدامات كريه خود هر روز نزد ملت منفورتر و مشمئزكننده‏تر مي‎شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‌الاسلام مرتضي احمدي پيش از ظهر امروز در مراسم گراميداشت هفته وحدت در شهر سورشجان با تأكيد بر اينكه وحدت ايران اسلامي مي‌تواند الگويي براي ساير كشورهاي مسلمان باشد، اظهار داشت: وحدتي كه در جامعه اسلامي و كشور عزيزمان ايران ايجاد شده، به واسطه وجود پربركت مقام معظم رهبري است.
وي افزود: با وقوع انقلاب اسلامي، حساسيت و تلاش دشمنان اسلام براي ايجاد اختلاف و پراكندگي در ميان مسلمانان بيشتر شد و به همين دليل حضرت امام خميني(ره) با درك ضرورت نزديكي دو مذهب تشيع و تسنن، روزهاي دوازدهم تا هفدهم ربيع الاول را با عنوان هفته وحدت نامگذاري كردند.
احمدي با بيان اينكه انسجام و هماهنگي و همدلي مسلمانان توطئه‌هاي هر روزه دشمنان را نقش بر آب مي‌كنند، گفت: وحدت همان صراط مستقيم است و مخالفت با وحدت در حقيقت همان مخالفت با سخن خداوند در قرآن كريم است كه اين عمل بدترين نوع كفر محسوب مي‌شود.
امام جمعه سورشجان در ادامه تجمع فتنه گران در روز 25 بهمن را محكوم كرد و گفت: سران فتنه فراموش كردند كه شعار مي‌دادند نه غزه، نه لبنان، ولي اكنون مشاهده مي‌كنيم كه به فكر مردم مصر افتاده‌اند مگر نمي‌دانند حسني مبارك در محاصره غزه مانع عبور و آذوغه به مردم غزه شد، حال جاي سؤال است شما براي سرنگوني مبارك تاسف مي‌خوريد يا براي مردم مصر كه انقلابشان برگرفته از انقلاب ايران بوده است.
احمدي ادمه داد: از اوان انقلاب هرزماني كه پيروزي چشمگيري براي ملت ايران به دست مي‌آيد دشمنان قسم خورده نظام با پريشاني و با همكاري افراد فريب خورده تلاش مي‌كردند تا اين موفقيت‌ها را خنثي يا كمرنگ كنند.
وي خاطرنشان كرد: در 22 بهمن امسال استكبار دو سيلي از مردم خورد كه يكي با حضور گسترده آنها در صحنه و ديگري بابيداري مسلمان در نقاط مختلف و همين امر سبب اتحاد امت اسلامي مي‌شود.
امام جمعه سورشجان با اشاره به راهپيمايي مردم در روز 29 مردم شريف ايران در محكوميت اقدامات سران فتنه گفت: حضور گسترده مردم در اين مراسم نشان مي‌دهد كه مردم ما هوشيار و براي مقابله با منافقان آماده هستند.
احمدي تصريح كرد: دشمن ما آسيب ديده و اين ضرورت ايجاب مي‌كند كه با هوشياري ملت ايران بيش از پيش در صحنه حضور داشته باشند و فتنه و ترفند دشمنان را مانند هميشه خنثي كنند.
وي با تاكيد بر اينكه سران فتنه بايد مجازات خود را ببيند، گفت: امروز همراهي سران فتنه با استكبار براي همه روشن شده است، به طوري كه با تجمع قليل ايادي سران فتنه در روز بيست و پنجم آبرويشان براي هميشه در بين مردم رفت و خود در آتش بر آفروخته‌ خود سوختند.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها