عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

180 مبلغ به روستاهاي اردبيل اعزام مي‌شوند

180 مبلغ به روستاهاي اردبيل اعزام مي‌شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

در آستانه ميلاد نبي مكرم اسلام (ص)؛
180 مبلغ به روستاهاي اردبيل اعزام مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مسئول اعزام مبلغ اداره‌كل تبليغات اسلامي اردبيل گفت: در آستانه ميلاد نبي مكرم اسلام (ص) 180 مبلغ به شهرستان‌ها و روستاهاي استان اردبيل اعزام مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام لطف‌الله شرقي پيش از ظهر امروز در جلسه توجيهي اين مبلغان در اردبيل با اشاره به اينكه مبلغان به منظور ترويج آموزه‌هاي ديني و سيره نبي‌مكرم اسلام راهي روستاها مي‌شوند، اظهار داشت: اين مبلغان در هفته وحدت تلاش مي‌كنند تا با حضور در روستاها و مناطق شهري محورهاي وحدت مسلمانان و لزوم عمل به اين امر را براي مردم تبيين و تشريح كنند.
وي با بيان اينكه هفته وحدت هفته همدلي شيعيان و سني‌ها و تمام آزادي‌خواهان جهان است، افزود: در گراميداشت اين هفته در اكثر مساجد استان برنامه‌هاي جشن و سرور برگزار مي‌شود تا مردم با سيره و سنت رسول خدا (ص)، امام جعفرصادق (ع) و معارف اسلامي بهتر و بيشتر آشنا شوند.
مسئول اعزام مبلغ اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل در بخش ديگري از سخنان خود نياز جامعه به آموز‌ه‌هاي ديني را يادآور شد و بيان داشت: امروز زمان آن رسيده است تا سيره نبي‌مكرم اسلام در جهان بسط و گسترش يابد.
شرقي جوانان امروز را نيازمند و تشنه اين سيره اعلام كرد و عنوان داشت: امروز دام‌هايي كه غرب براي جوانان گسترده است تنها به دست اين آيه‌هاي نوراني برگرفته از قرآن برچيده مي‌شود.
وي با يادآوري اينكه هم‌اكنون با جامعه‌اي جوان و آماده آموختن مواجه هستيم، گفت: برگزاري اين كلاس‌ها و گفتمان‌هاي ديني راه را براي رسيدن به آرمان‌هاي الهي جوانان هموار مي‌كند و تبليغات اسلامي نيز با رصد اين نياز جامعه وارد عمل شده است.
مسئول اعزام مبلغ اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل آغاز هفته وحدت را يادآور شد و تصريح كرد: اين هفته نماد بارز و مهمي از همدلي و همگرايي تمام ملت‌هاي جهان است.
شرقي همچنين از مبلغان نيز خواست‌ در تمام مدت حضور خود در روستاها و مناطق شهري شبهات جوانان را به درستي پاسخ داده و با تبيين اهداف هفته وحدت آنها را با منويات پيامبر (ص) در وحدت‌آفريني بين امت‌هاي اسلام آشنا كنند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها